Trwa ładowanie...
d2x6ihi

"Czy bylibyście z facetem, który zarabia tylko 2 tysiące złotych?". Rozpętała się burza

Internautka na forum Kafeteria WP zadała kłopotliwe pytanie. Ludzie raczej temat zarobków traktują jako tabu. Jednak nie tym razem. Post wywołał duże poruszenie wśród internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uważa, że mężczyzna powinien zarabiać więcej niż 2 tysiące złotych
Uważa, że mężczyzna powinien zarabiać więcej niż 2 tysiące złotych (123RF)
d2x6ihi

Użytkowniczka WP Kafeteria zadała pytanie innym kobietom: "Czy byłabyś z mężczyzną, który zarabia tylko 2 tysiące miesięcznie?". Zastanawia się, bo tyle zarabia partner jej koleżanki. "Mieszkają w Krakowie i nie wiem, jak i za co oni żyją?" - napisała.

Pod spodem pojawiły się liczne komentarze. Internautki ochoczo zaczęły odpowiadać na zadane pytanie. Większość z nich uważa, że miłość jest ważniejsza od pieniędzy. "Jak się kogoś kocha, to razem można dać radę" - stwierdziła jedna osoba. "Kasa jest ważna, ale nie najważniejsza" - dodała druga.

Zobacz także: Ma 33 lata. Jest zadłużona i nie ma pieniędzy

d2x6ihi

"Jeśli znałabym tego faceta od szkolnych lat, to na pewno nie zrezygnowałabym z miłości dla kasy. Trzeba byłoby poszukać pieniędzy gdzieś indziej. Ale gdybym szukała, nie wzięłabym takiego bez kasy, bo uważam, że kobieta w pewnym momencie chce mieć faceta, który zapewni jej rodzinie godne życie. Nie jestem materialistką, po prostu myślę racjonalnie i miłością nie zapełni się dzieciom żołądka" - twierdzi jedna z kobiet.

Niektóre użytkowniczki zaczęły dzielić się swoimi historiami. "Dowiedziałam się, że mojej kuzynki mąż zarabia 2 tysiące złotych. Chłopak wykształcony i inteligentny, ale zaczął w nowej branży. Dostał pracę bez znajomości właśnie za tyle. Mają troje dzieci. Przy ostatnim została na wychowawczym i niby żyli za te 2 tysiące. Pytam, jak?" - skomentowała kolejna internautka.

Zobacz także: "Mam 10 zł na koncie". Poprosił zamożnych rodziców o pomoc. Usłyszał, że nie mają pieniędzy

Znalazł się również jeden głos mężczyzny, który twierdzi że kobieta to nie może być utrzymanka. "Mężczyzna zarobi 2 tysiące złotych, ty także i razem macie 4 tysiące złotych. Za to można całkiem normalnie żyć. Poza tym warto wówczas brać przykład z mężczyzn. W pracy zauważyłem, że facetowi z 2 tysięcy złotych zostanie na kolejny miesiąc, a babka już w okolicach 25 dnia miesiąca płacze, że głodówka. Reasumując faceci są ekonomicznie bardziej zaradni i gospodarni" - skwitował.

d2x6ihi

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Rozenek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2x6ihi

Podziel się opinią

Share

d2x6ihi

d2x6ihi