Trwa ładowanie...

"Mam 10 zł na koncie". Poprosił zamożnych rodziców o pomoc. Usłyszał, że nie mają pieniędzy

Ma 10 złotych na koncie. Wychowywał się w zamożnej rodzinie. Poprosił rodziców o pomoc i usłyszał, że nie mają pieniędzy.

Share
"Mam 10 zł na koncie". Poprosił zamożnych rodziców o pomoc. Usłyszał, że nie mają pieniędzy
Źródło: 123RF
d42j8em

Aleksander poprosił o radę forumowiczów na forum WP Kafeteria. Młody mężczyzna ma żonę, syna i mieszkanie na kredyt. Oboje z żoną pracują i zwykle starcza im na codzienne wydatki, jednak czasem są takie miesiące, kiedy ledwo wiążą koniec z końcem.

Rodzice nie chcą pożyczyć mu pieniędzy

Takim miesiącem był październik. Olek musiał opłacić przedszkole swojego syna, dodatkowo doszły wydatki związane z weselem przyjaciół. Na koncie zostało mu zaledwie 10 zł. Takie sytuacje to dla niego rzadkość – wychował się w zamożnej rodzinie.

d42j8em

– Moi rodzice są bogaci, ale tak naprawdę nigdy mi nie pomogą. Kupują sobie auta, wydają majątki na swoje zachcianki, a kiedy pytam, czy by nie pożyczyli mi 200 zł, mówią, że mają ciężką sytuację finansową – żali się.

Aleksander pomagał rodzicom przy budowie domu, poświęcał temu swój cały wolny czas. Teraz nie ma za co żyć i boli go fakt, że jego rodzicielka odmawia mu pomocy. Pyta forumowiczów, na kogo może liczyć, jeśli nie na rodziców.

W odpowiedziach wiele osób zarzuca mu, że nie potrafi zarządzać pieniędzmi oraz, że jako dorosły mężczyzna, nie powinien prosić rodziców o pomoc. A wy co myślicie?

Zobacz także: "Mężczyźni potrzebują czterech rzeczy". Joanna Przetakiewicz w szczerej rozmowie z Hanną Lis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d42j8em

Podziel się opinią

Share
d42j8em
d42j8em