GwiazdyCzy kobiecie wypada mieć włosy na rękach? Ewa Farna miała i dziennikarz przyniósł jej... żyletki

Czy kobiecie wypada mieć włosy na rękach? Ewa Farna miała i dziennikarz przyniósł jej... żyletki

Czy kobiecie wypada mieć włosy na rękach? Ewa Farna miała i dziennikarz przyniósł jej... żyletki
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

06.06.2017 14:52, aktual.: 06.06.2017 18:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Golić się czy się nie golić - oto jest pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Badania mówią, że maszynka odchodzi do lamusa, Wy - nasze czytelniczki, stoicie za nią murem. W tę dyskusję wpisała się Ewa Farna, która wspomniała nieprzyjemną plotkę na swój temat. Kiedy miała 15 lat, dowiedziała się, że musi być lesbijką, skoro nie usuwa włosów z rąk.

- Napisali, że jeśli mam włosy na rękach, to na pewno jestem lesbijką - tak młoda piosenkarka opowiada o najgorszej plotce na swój temat. Sytuacja miała miejsce w 2009 r., ale została w pamięci Farnejdo dziś. O tym, że tak właśnie była postrzegana usłyszała od dziennikarza. - Do tego przyniósł mi na wywiad żyletki, bo stwierdził, że mam 15 lat, więc pewnie nie zarabiam - dodaje muzyczna gwiazda.

Czasy się zmieniają, o tym, czy pozbywać się owłosienia z nóg, rąk czy pach decyduje kobieta, nie społeczeństwo. Takiemu podejściu od jakiegoś czasu hołdują Miley Cyrus albo córka Madonny - Lourdes. Głośno zrobiło się też o modelce Morgan Mikenas, która dumnie pokazała wszystkim niegolone przez rok nogi i dzięki temu zyskała międzynarodowy rozgłos. Jak pokazują badania, nawet jeśli jest jedną z nielicznych, chwalących się tym przed światem, to nie jest jedyną odkładającą maszynkę dziewczyną. Z drugiej strony, całkowita rezygnacja z golenia dla wielu wciąż nie wchodzi w grę. I dobrze, czujmy się dobrze, bez względu na to, czy golimy się czy nie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także