GwiazdyDagmara Kaźmierska jest dumna z syna. Conan otworzył swój biznes

Dagmara Kaźmierska jest dumna z syna. Conan otworzył swój biznes

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się, że Conan otworzył lodziarnię
Dagmara Kaźmierska pochwaliła się, że Conan otworzył lodziarnię
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
11.06.2022 11:38

Conan jest oczkiem w głowie Dagmary Kaźmierskiej. Bohaterka "Królowych życia" troszczy się o swojego jedynaka i na każdym kroku podkreśla, jak bardzo jest do niego przywiązana. Dzisiaj ma prawdziwy powód do dumy – jej syn postanowił ruszyć ze swoim poważnym biznesem.

Dagmara Kaźmierska nie kryje, że najważniejszą osobą w życiu jest dla niej jej syn Conan. W programie "Królowe życia", w którym obydwoje biorą udział, widać, jak mocna jest więź między nimi. Kaźmierska często chwali się synem także w swoich mediach społecznościowych, w których publikuje wspólne selfie.

Conan Kaźmierski otworzył lodziarnię. Dagmara gratuluje synowi

Ostatnio "królowa życia" poinformowała swoich fanów, że jej syn postanowił rozpocząć własną biznesową przygodę. Okazuje się, że Conan otworzył we Wrocławiu lodziarnię z lodami rzemieślniczymi. Miejsce nazywa się "Beza krówka".

"Conanek rusza z »BEZNESEM«. Gratuluję, Synciu. A Was serdecznie zapraszam na najpyszniejsze lody w Polsce. Widzimy się, kochani, dziś pod lodziarnią na ul. Wojanowskiej 64 we Wrocławiu" - napisała dumna mama na swoim profilu instagramowym. Opublikowała także grafikę, która informuje, że lodziarnia oferuje porcje o wadze 70 gramów, a w dniu otwarcia przygotowała promocję - porcja kosztowała 3 złote.

Fani zareagowali natychmiast. Od razu posypały się gratulacje. Pojawiły się też pytania, czy Conan dalej studiuje medycynę, czy jest lekarzem, czy skończył swoją przygodę ze uczelnią. "Na razie jeszcze student drugiego roku. Poza tym nawet będąc lekarzem, niech piecze chleb w piekarni po nocach. Co komu do tego?" - odpowiedziała na zaczepki Dagmara.

Biznes Conana ruszył. Na otwarciu pojawiła się m. in. Adrianna Eisenbach

Huczne otwarcie lodziarni Conana zostało uwiecznione podczas sesji zdjęciowej. Lody nakładał sam właściciel razem ze współpracownicami. Podczas inauguracji działalności "Bezy krówki" pojawiło się sporo klientów. Oczywiście przyszła również Dagmara Kaźmierska, która przy okazji złożyła autografy na książkach i nie odmawiała zdjęć z fanami, ale nie zabrakło także Jacka – dobrze znanego widzom TTV przyjaciela Dagmary.

Przyszedł także Jacek, przyjaciel Dagmary
Przyszedł także Jacek, przyjaciel Dagmary© AKPA | AKPA

Na otwarciu zjawiła się także Adrianna Eisenbach – inna bohaterka programu "Królowe życia", nazywana także "najbardziej wytatuowaną Polką". Celebrytka również próbowała lodów rzemieślniczych z lodziarni syna Dagmary.

Na otwarciu pojawiła się m. in. Adrianna Eisenbach
Na otwarciu pojawiła się m. in. Adrianna Eisenbach© AKPA | AKPA
Conan Kaźmierski ruszył ze swoim biznesem we Wrocławiu
Conan Kaźmierski ruszył ze swoim biznesem we Wrocławiu© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl