GwiazdyProgram "Królowe życia" znika z anteny. Co dalej z jego bohaterami?

Program "Królowe życia" znika z anteny. Co dalej z jego bohaterami?

Emisja programu "Królowe życia" zostaje wstrzymana
Emisja programu "Królowe życia" zostaje wstrzymana

03.06.2022 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program "Królowe życia" od początku budził kontrowersje, ale cieszył się także ogromną sympatią telewidzów. Teraz, po sześciu latach emisji, znika z anteny. Skąd taka decyzja stacji?

- Teraz przyszedł czas na przerwę i odpoczynek, dlatego jesienią nie zobaczycie premierowych odcinków "Królowych życia". Już dziś o 22:00 zapraszamy was na odcinek specjalny 12. sezonu w TTV, a w naszych social mediach weekend zapowiada się pod znakiem właśnie "Królowych Życia"- poinformowali przedstawiciele stacji w mediach społecznościowych.

"Królowe życia" wrócą na antenę?

Tym samym nie wykluczyli powrotu formatu na antenę. Jednocześnie zapewnili, że wybrani bohaterowie "Królowych życia" wezmą udział w nowych sezonach innych programów TTV.

Do tej pory stacja TTV wyemitowała blisko 300 odcinków popularnego show. Według założeń formatu jego bohaterowie mieli być osobami wiodącymi luksusowe lub przynajmniej nietypowe życie. Wielu z nich faktycznie udało się zaistnieć w polskim show-biznesie i z powodzeniem rozwinąć dochodową działalność w mediach społecznościowych.

Głównym zarzutem wobec programu był fakt, że promował bohaterów o wątpliwej reputacji. Jego główna gwiazda – Dagmara Kaźmierska odsiadywała prawomocny wyrok za sutenerstwo. Dziś jest pełnoprawną celebrytką, a jej instagramowy profil śledzi ponad milion użytkowników! W show pojawiały się także persony jak Arkadiusz "Megakot", o którym aktywista Jan Śpiewak napisał m.in.:

"Sam "Megakot" w internecie chwali się zażywaniem twardych narkotyków i romansami z "małolatkami". Z jedną z nich związał się już jak miała 15 lat albo i mniej… W popularnych nagraniach na YouTube chwali się tym, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która popełniła samobójstwo".

Do "gwiazd" "Królowych życia" należą m.in. także Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, o których romansach i konfliktach rozpisują się plotkarskie media, Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander, która ostatnio spróbowała swoich sił w Fame MMA, przegrywając pierwszą walkę czy Izabela Macudzińska.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)