GwiazdyDamiano David - wokalista zespołu Maneskin jest zaręczony. Wiemy, kim jest jego wybranka

Damiano David - wokalista zespołu Maneskin jest zaręczony. Wiemy, kim jest jego wybranka

Damiano David ma narzeczoną
Damiano David ma narzeczoną
Źródło zdjęć: © Getty Images | Vyacheslav Prokofyev / Contributor
oprac. KPL
24.05.2021 14:52

Zwycięzcą tegorocznego 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie został włoski zespół Maneskin. Nic dziwnego, że o frontmanie grupy – Damiano Davidzie – zrobiło się naprawdę głośno. Niestety, serce charyzmatycznego muzyka jest już zajęte.

Maneskin istnieje od pięciu lat. Tworzą go: wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio. Grupa zaczynała od grania na rzymskich ulicach i zbierania pieniędzy do futerału. Rozpoznawalność zyskali natomiast w 2017 roku, gdy zajęli drugie miejsce we włoskiej edycji programu "X Factor".

Z ulicy na Eurowizję

Do tej pory Maneskin wydał dwa albumy: "Il ballo della vita" w 2018 roku oraz "Teatro d'ira: Vol. 1" w 2021. Przepustką na Eurowizję okazał się w ich przypadku udany występ na festiwalu San Remo.

Stylistycznie członkowie Maneskina nawiązują do złotej ery rock&rolla, czyli lat 70. Podczas finału Eurowizji zaprezentowali się w skórzanych dzwonach, butach na platformie, a wokalista i perkusista wystąpili bez koszulek, pokazując liczne tatuaże.

- Europa głosowała na czworo młodych rzymian, na ich muzykę, ich energię i ich siłę. To ogromna satysfakcja, to nowa Italia, Italia młoda, elektryczna i rockowa. Nie można nie być zadowolonym widząc grupę dwudziestolatków, którzy zaczęli od gry na ulicy, na Via del Corso , a w ciągu kilku miesięcy odnieśli triumf w San Remo i w Rotterdamie – pisał dziennik "La Repubblica".

Informacja o oświadczynach

Okazuje się, że wokalista Maneskina oświadczył się jakiś czas temu swojej ukochanej, o czym poinformował za pośrednictwem InstaStories. Okazuje się, że David od czterech lat jest związany z 25-letnią Giorgią Soleri.

Screen z InstaStories Damiano Davida
Screen z InstaStories Damiano Davida© Instagram

Dziewczyna pochodzi z Mediolanu, niedawno przeprowadziła się do Rzymu i pracuje jako modelka. Podobnie jak jej wybranek, uwielbia tatuaże i rockowy styl. Jej profil obserwuje aż 190 tys. użytkowników.

Ostatnio Soleri za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedziała o swoich zmaganiach z endometriozą oraz vulvodynią, by wesprzeć inne cierpiące kobiety, które, zdaniem modelki, należą do tzw. niewidzialnych chorych.

David i Giorgia do tej pory trzymali swój związek w tajemnicy. Po tym jak frontman Maneskina pocałował na scenie swojego kolegę, dając mu namiętnego buziaka w usta, wiele osób myślało, że panowie są parą.

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że przystojny Włoch właśnie szykuje się do ślubu z piękną modelką. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta