Trwa ładowanie...
d41mged

Daniel Qczaj o swoim pochodzeniu. Zdradził złotą radę swojej babci

Daniel Qczaj słynie ze swojego poczucia humoru. To właśnie dzięki niemu zbudował tak dużą społeczność na swoich profilach w mediach społecznościowych. Nowym filmikiem rozbawił wielu, ale również poruszył ważny temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Qczaj o swoim pochodzeniu
Daniel Qczaj o swoim pochodzeniu (ONS)
d41mged

Daniel Qczaj jest trenerem personalnym, jednak na jego profilach w mediach społecznościowych nie znajdziemy wyłącznie treningów, ale również ogromną dawkę motywacji nie tylko do ćwiczeń, ale również zmian w swoim życiu.

Daniel Qczaj o swoim pochodzeniu

Swoich fanów ujmuje nie tylko pozytywną energią, ale również szczerością. Jakiś czas temu poruszył temat swojej orientacji seksualnej oraz wyznał, że był molestowany jako dziecko. Swoimi wyznaniami chce zwrócić uwagę na problemy, które często są zamiatane pod dywan, a także wspierać mniejszości.

d41mged

Nigdy nie ukrywał również swojego pochodzenia i to tego dotyczył jego ostatni post. "Chcę ci powiedzieć, że niezależnie od tego, skąd pochodzisz i co cię spotkało, masz prawo do szczęścia" – napisał.

W filmiku, w którym trener zdradził złotą radę, jaką dawała mu babcia, widzimy również Irenę Kamińską-Radomską, z którą wspólnie pracują podczas najnowszej edycji programu "Projekt Lady".

"Ja tego, że pochodzę ze wsi, się nie wstydzę. Moja babka zawsze mi powtarzała: najważniejsze, to żeby umieć przy stole zachować. Prawda, Irenko?" – żartował.

LP Wakacje.pl w odc. nr 1 programu Remont w prezencie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d41mged

Podziel się opinią

Share
d41mged
d41mged