ycipk-4a5pu3

Danuta Holecka zaskoczyła widzów "Wiadomości". Monika Olejnik się zainspirowała

Danuta Holecka wzbudziła ogromne emocje, gdy na antenie TVP pojawiła się nie w garsonce, a w garniturze i białej koszuli. Uzupełnieniem stylizacji był czarny krawat. Wygląda na to, że to nowy trend: niemal identycznie ubrała się Monika Olejnik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Danuta Holecka i Monika Olejnik
Danuta Holecka i Monika Olejnik (ONS.pl)
ycipk-4a5pu3

Danuta Holecka pod krawatem

Widzowie "Wiadomości" byli pod wrażeniem, gdy zobaczyli Danutę Holecką na małym ekranie podczas jednego z ostatnich wydań programu. Do tej pory prezenterka stawiała na skromniejsze kreacje, a tu taka zmiana – w garniturze, pod krawatem i z nieco inaczej ułożonymi włosami wyglądała naprawdę świetnie i pokazała, że nie brakuje jej odwagi w kwestii mody. Taki styl spodobał się jej konkurentce – dziennikarce Monice Olejnik.

Monika Olejnik zainspirowała się Danutą Holecką?

Monika Olejnik pojawiała się na antenie TVN24 w stylizacji do złudzenia przypominającą kreację Holeckiej. Czarny garnitur, biała koszula zapięta pod szyję i krawat tworzą klasyczne połączenie, które już od dawna (na całe szczęście!) nie jest zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn.

ycipk-4a5pu3

Pod zdjęciem Moniki Olejnik pojawiło się mnóstwo komentarzy porównujących ją do Holeckiej – i naprawdę trudno się dziwić. Choć kilka z nich było dość uszczypliwych, większość komentujących nie zapomniała o kulturze i doceniła kreację dziennikarki. Zdjęcie skomentowała nawet Małgorzata Rozenek-Majdan, która opublikowała kilka płaczących ze śmiechu emoikon...

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-4a5pu3

Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4a5pu3