GwiazdyDanuta Martyniuk zadała szyku na gali "Osobowości i Sukcesy" 2022. Co za elegancja!

Danuta Martyniuk zadała szyku na gali "Osobowości i Sukcesy" 2022. Co za elegancja!

Danuta i Zenon Martyniuk na gali "Osobowości i sukcesy 2022"
Danuta i Zenon Martyniuk na gali "Osobowości i sukcesy 2022"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
09.05.2022 20:55, aktualizacja: 10.05.2022 11:18

Danuta i Zenon Martyniukowie pojawili się na prestiżowej gali "Osobowości i Sukcesy" 2022. Para zrobiła na zgromadzonych naprawdę duże wrażenie. Na szczególną uwagę zasługuje małżonka gwiazdy disco polo, która przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę, a na wydarzeniu zachwyciła elegancką stylizacją.

Gala "Osobowości i Sukcesy" odbywa się już od 12 lat. Jej pomysłodawcą i organizatorem jest Mariusz Pujszo. Podczas gali wręczana są nagrody Sukces Roku oraz Osobowość Roku, którą honorowani są wybitni ludzie świata kultury, nauki, biznesu oraz sportu. Wśród dotychczasowych laureatów znaleźli się m.in. Katarzyna Figura, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola, Magda Gessler, Piotr Fronczewski, Daniel Olbrychski czy Krzysztof Ibisz. Statuetkę zdobył niegdyś również Zenon Martyniuk, który na tegorocznej gali pojawił się wraz z żoną Danutą. 

Danuta Martyniuk zadała szyku podczas gali

Danuta Martyniuk nieczęsto towarzyszy mężowi na różnych branżowych wydarzeniach. Być może nie czuje się tak dobrze, jak on, w blasku fleszy. Jednak na gali "Osobowości i Sukcesy" 2022 odnalazła się rewelacyjnie. Widać, że żona gwiazdy disco polo przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę i teraz zachwyciła zgromadzonych na wydarzeniu nową wersją siebie. 

Wyszczuploną sylwetkę zaprezentowała w błękitnym garniturze, którego marynarka ozdobiona została złotym motywem roślinnym. Pod spód Danuta Martyniuk założyła satynową, złotą bluzkę z lejącym się dekoltem, a do tego dobrała klasyczne, beżowe szpilki. Na efekt "wow" wpływ miał również nieco mocniejszy, połyskujący makijaż oraz włosy ułożone w delikatne loki. Z kolei Zenon Martyniuk zaprezentował się na gali w srebrnej marynarce, białej koszuli, czarnych, eleganckich spodniach i klasycznych lakierkach. 

Danuta i Zenon Martyniuk na gali "Osobowości i Sukcesy 2022"
Danuta i Zenon Martyniuk na gali "Osobowości i Sukcesy 2022" © AKPA | AKPA
Danuta Martyniuk zadała szyku w błękitnym garniturze
Danuta Martyniuk zadała szyku w błękitnym garniturze © AKPA | AKPA

Zenon Martyniuk o kryzysie w małżeństwie

Choć w ostatnich miesiącach sporo plotkowało się o kryzysie w małżeństwie Zenona i Danuty Martyniuków, to piosenkarz nie raz zaprzeczał publicznie tym doniesieniom.  

"Ja i Danusia jesteśmy, jak to mówię, ludźmi starszej daty. Rzeczy wolimy naprawiać, a nie wyrzucać, a tak przecież robi wielu ludzi w dzisiejszych czasach. Myślę, że to jeden z elementów, który nas utrzymuje razem. Przed ślubem spotykaliśmy się przez dwa lata, podjęliśmy decyzję, że pragniemy iść przez życie jako małżeństwo. Mam nadzieję, że tak pozostanie dalej, aż do śmierci" – powiedział niegdyś Martyniuk w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl