Darmowe śniadanie w hotelu? Tego bezwzględnie unikaj

Darmowe śniadanie w hotelu? Tego bezwzględnie unikaj

Tiktokerka przestrzega przed śniadaniami w hotelach (Adobe Stock)
Tiktokerka przestrzega przed śniadaniami w hotelach (Adobe Stock)
20.12.2021 17:57

Była pracownica hoteli przestrzega przed spożywaniem w nich śniadań, zwłaszcza tych wliczonych w koszt pobytu - Naprawdę radzę unikać zepsutego jedzenia - apeluje na TikToku Brandi Augustus.

"Pracowałam w hotelowych restauracjach niemal przez 15 lat. Współpracowałam z przeróżnymi markami hoteli i to, z czego zdałam sobie sprawę przez te wszystkie lata to fakt, że oni mają gdzieś śniadania, zwłaszcza te darmowe, które serwują" - takimi słowami rozpoczyna swoje wideo amerykańska tiktokerka Brandi Augustus.

Tych produktów unikaj

Kobieta przywołuje pracę, w której po posiłkach musiała uprzątnąć stoły i naczynia, używając tylko jednego ręcznika papierowego. - Miało być to niby przyjazne dla środowiska, ale tak naprawdę tego nie da się wyjaśnić. To było obrzydliwe - oburza się na TikToku.

- Jeśli chcecie jeść śniadania w hotelu, koniecznie unikajcie gofrów. Bardzo często gofrownice nie są w ogóle czyszczone, a są używane przecież każdego dnia - zaznacza Augustus.

Była pracownica hotelowych restauracji uczula również na jedzenie mięsa: - Często szynki, pasztety są najgorszej jakości. Zdarza się również, że są nieświeże. Naprawdę radzę unikać zepsutego jedzenia.

Komentarze internautów

Filmik kobiety spotkał się z ogromnym zainteresowaniem internautów. Dotychczas obejrzało go 1,5 mln użytkowników, a niemalże 6 tys postanowiło go skomentować. "Ona nie kłamie. Pracowałam w hotelach przez wiele lat i wiem, że nie sprząta się maszyn i urządzeń po zakończeniu pracy" - deklaruje jedna z obserwatorek Brandi Augustus.

"Cieszę się, że miejsce, w którym ja pracuję, dba o reguły sanitarne" - odpowiada kolejna. "I dlatego właśnie jem tylko w hotelach z pięcioma gwiazdkami. W przeciwnym razie unikam hotelowych śniadań. Bałabym się ich jeść" - zwierza się inna.

A czy wy spożywacie śniadania podczas pobytu w hotelu?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta