Trwa ładowanie...
d1nur5n

David Arquette obsmarował żonę podczas wywiadu!

Dzień po tym, jak świat obiegła zaskakująca wiadomość o rozstaniu Courteney Cox i Davida Arquette, aktor udzielił szczerego wywiadu radiowego, w którym przyznał, że zdradził żonę. Zaraz potem przeprosił ją za swoją wylewność...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Arquette obsmarował żonę podczas wywiadu!
(AP)
d1nur5n

Dzień po tym, jak świat obiegła zaskakująca wiadomość o rozstaniu Courteney Cox i Davida Arquette, aktor udzielił szczerego wywiadu radiowego, w którym przyznał, że zdradził żonę. W rozmowie z Howardem Sternem wyznał, że uprawiał seks z 28-letnią barmanką Jasmine Waltz, że dzięki temu poczuł się "jak prawdziwy samiec" i że z żoną nie sypia już od kilku miesięcy. Kilka dni później przeprosił za swą wylewność...

Co powiedział dokładnie aktor podczas rozmowy ze Sternem?
- Ten skok w bok sprawił, że znów poczułem się jak prawdziwy samiec - opowiadał. - Podkreślam jednak, że jestem w separacji z Courteney już od jakiegoś czasu. Decydując się na taki krok ustaliliśmy oboje, że pozwalamy sobie na spotkania z innymi ludźmi. Co do plotek o relacji Courteney z Brianem z serialu "Cougar Town: Miasto kocic", to mogę powiedzieć tylko tyle, że jest między nimi jakaś chemia i pewnie coś w rodzaju emocjonalnego romansu. Courteney to bardzo uczuciowa kobieta, a ogień w naszej sypialni dawno przygasł, więc wcale jej się nie dziwię.

Teraz Arquette stwierdził, że nie powinien był zagłębiać się w szczegóły i że mógł oszczędzić żonie publicznego prania brudów.

d1nur5n

- Chcę być coraz lepszym człowiekiem i staram się jak mogę metodą prób i błędów - napisał gwiazdor na profilu Twitter. - Poszedłem do Howarda Sterna, aby wszystko wyjaśnić i pokazać, że jestem uczciwy, ale chyba wypowiedziałem o parę słów za dużo. Wciągnąłem w to inne osoby i bardzo za to przepraszam. Jestem pewien, że ja i Courteney wyjdziemy z tego silniejsi i lepsi.

Cox i Arquette zakończyli niedawno pracę nad czwartą częścią "Krzyku". Film zagości w kinach w przyszłym roku.

POLECAMY: * KOLEJNE SZOKUJĄCE ROZSTANIE*

d1nur5n

Podziel się opinią

Share
d1nur5n
d1nur5n