GwiazdyDawno niewidziana Barbara Bursztynowicz na ramówce TVP. Jak wypadła?

Dawno niewidziana Barbara Bursztynowicz na ramówce TVP. Jak wypadła?

Barbara Bursztynowicz
Barbara Bursztynowicz
Źródło zdjęć: © AKPA
24.08.2022 21:54, aktualizacja: 25.08.2022 08:21

Barbara Bursztynowicz była jedną z aktorek, które pojawiły się na Ramówkowym show TVP, czyli wydarzeniu promującym jesienną ofertę stacji. W koszulowej sukience w drobny wzór i włosach ułożonych w łagodne fale wyglądała niezwykle promiennie.

W środowy wieczór 24 sierpnia w gmachu Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza odbyła się prezentacja oferty stacji na zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon, czyli jesień 2022. Na Ramówkowym Show TVP pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znaleźli się m.in.: Maja Hyży, Izabela Trojanowska, Małgorzata Tomaszewska, Mikołaj Roznerski, Mikołaj Krawczyk, Magdalena Ogórek, Marta Manowska czy Agnieszka Kaczorowska. Jedną z obecnych na wydarzeniu była również Barbara Bursztynowicz, znana telewidzom głównie z roli Elżbiety Chojnickiej z serialu "Klan". 

Barbara Bursztynowicz w eleganckiej sukience na ramówce TVP

Barbara Bursztynowicz zaprezentowała się tego wieczoru w eleganckiej, błękitnej sukience koszulowej w drobny wzór przypominający listki. Kreacja z lejącej się satyny sięgała do połowy łydki była przepasana materiałowym paskiem, który subtelnie podkreślał talię. Aktorka dobrała do tej stylizacji niewielką, jasnożółtą torebkę oraz błękitne buty na niewielkiej szpilce. Barbara Bursztynowicz nie zdecydowała się na żadną biżuterię. Urodę podkreśliła niezwykle naturalnym makijażem, a włosy ułożyła w delikatne fale.  

Barbara Bursztynowicz na jesiennej ramówce TVP
Barbara Bursztynowicz na jesiennej ramówce TVP © East News | Pawel Wodzynski
Barbara Bursztynowicz w koszulowej sukience pozuje na ściance
Barbara Bursztynowicz w koszulowej sukience pozuje na ściance © East News | Pawel Wodzynski

Barbara Bursztynowicz o swojej roli w "Klanie"

Barbara Bursztynowicz gra w serialu "Klan" już od 20 lat. Jakiś czas temu w wywiadzie dla "Vivy!" została zapytana przez dziennikarkę, czy nie ma czasami ochoty na zawsze porzucić tej roli.  

"Były takie momenty i będą się zdarzały. Bo rola Elżbiety Chojnickiej odcisnęła takie piętno na moim zawodowym życiu, że reżyserzy, producenci postrzegają mnie jako tę postać z ‘Klanu’. Widzowie zresztą też. Wiem, że widzom jest przykro, kiedy mówię, że chciałabym zrezygnować. Też biorę ich zdanie pod uwagę, bo wiem, że publiczność lubi mnie za rolę Elżbiety. Żyją z nią od 20 lat, jest w ich domach pięć razy w tygodniu. Siła oddziaływania takiego serialu jest niewyobrażalna" – odpowiedziała aktorka. 

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.