Trwa ładowanie...
d3gzb78

Dieta głodnej dziewczyny

Mimo nazwy tej diety wcale nie będziesz cierpieć z powodu tzw. ssania w żołądku.
Autorka „diety głodnej dziewczyny” twierdzi, że gdy zjesz ogromne porcje niskokalorycznego jedzenia, schudniesz nawet pięć kilogramów w ciągu miesiąca. Obiecuje efekty bez głodzenia się i wyrzeczeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dieta głodnej dziewczyny
(123RF)
d3gzb78

Mimo nazwy tej diety wcale nie będziesz cierpieć z powodu tzw. ssania w żołądku. Autorka „diety głodnej dziewczyny” twierdzi, że gdy zjesz ogromne porcje niskokalorycznego jedzenia, schudniesz nawet pięć kilogramów w ciągu miesiąca. Obiecuje efekty bez głodzenia się i wyrzeczeń. Na czym polega?

Dietetycy są zgodni, że wielkość porcji, jakie spożywamy, ma znaczenie w walce o utratę zbędnych kilogramów. Jednak Lisa Lillien, prowadząca program telewizyjny „Food Network” przeczy tej teorii.

W swojej książce pt. „Dieta głodnej dziewczyny” wyjaśnia, że jedzenie dużych porcji niskokalorycznych potraw pomoże zgubić nawet do pięciu kilogramów w ciągu czterech tygodni.

d3gzb78

Najpierw zapomnij o pizzy, spaghetti, pieczywie. Zamień wysokokaloryczne produkty np. na tofu z makaronem, płatki śniadaniowe z dużą zawartością błonnika. Zwiększ liczbę kalorii spożywanych każdego dnia o 1300! Brzmi niewiarygodnie? Autorka twierdzi, że zadziała.

Sugeruje też, by porzucić niektóre kulinarne przyzwyczajenia. Gdy masz ochotę na spaghetti, powstrzymaj się i przygotuj sałatkę z brokułów lub makaron z tofu. Pozbądź się z kuchni bułki tartej. Gdy smażysz kotleta z piersi kurczaka, obtocz go w płatkach kukurydzianych.

Dietetycy zaaprobowali te zasady i orzekli, że metoda na pewno nie jest szkodliwa, pod warunkiem, że spożywamy zdrowe dania m.in. na bazie warzyw.
A co sądzą o niej zwykłe kobiety?

„Nie jestem głodna i tracę wagę. Nie wkładam w ten proces żadnego wysiłku” – cieszy się jedna z pań udzielająca się na forum internetowym.

(kg)/(sr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Weź udział w konkursie! Wygraj stylizację za 400 zł*

* Oto najlepsza dieta dla kobiet*

* Dlaczego warto pić herbatę Earl Grey?*

* Dieta przyspieszająca metabolizm*

d3gzb78

Podziel się opinią

Share

d3gzb78

d3gzb78