GwiazdyDita von Teese: „Nie zawsze jestem pewna siebie”

Dita von Teese: „Nie zawsze jestem pewna siebie”

Dita von Teese: „Nie zawsze jestem pewna siebie”
Źródło zdjęć: © AFP
27.06.2013 23:06

Amerykańska gwiazda burleski i aktorka Dita von Teese uważana jest za jedną z najbardziej oryginalnych i najseksowniejszych kobiet w show-biznesie. A jednak są dni, kiedy nie czuje się atrakcyjna.

Amerykańska gwiazda burleski i aktorka Dita von Teese stylizuje się na pin-up girl z lat 50. I wychodzi jej to znakomicie. Uważana jest za jedną z najbardziej oryginalnych i najseksowniejszych kobiet w show-biznesie. A jednak są dni, kiedy nie czuje się atrakcyjna.
- Jak każdy, nie zawsze jestem siebie pewna, czasami wątpię w swoją urodę.

- Ale staram się po prostu kochać siebie i akceptować to, czego w sobie nie lubię. Każda kobieta powinna pamiętać, że wszystkie czasami czujemy się gorzej. Każdy – przynajmniej każdy kogo znam – chciałby coś w sobie zmienić. Ale trzeba nauczyć się kochać w sobie i te niemiłe nam rzeczy.

Dita przyznaje także, że tym, co pomaga jej najbardziej w życiu jest pozytywne podejście.
- Kiedy czuję, że ludzie nie lubią mnie i tego, co robię lub kiedy przeczytam coś negatywnego na swój temat, to staram się zamienić to w dobrą energię. Często miewałam w życiu łamane serce i zawsze robię to samo – przekształcam to doświadczenie w coś dobrego, robię wtedy coś dobrego dla siebie. Chodzi o zachowanie pozytywnej energii.

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także