Blisko ludziDoda bezkonkurencyjna podczas Sylwestra Polsatu. Jej stylizacja nie należy do tanich

Doda bezkonkurencyjna podczas Sylwestra Polsatu. Jej stylizacja nie należy do tanich

Doda zachwyciła stylizacją podczas występu sylwestrowego
Doda zachwyciła stylizacją podczas występu sylwestrowego
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
01.01.2022 11:45

Doda ma za sobą trudny rok. Rozwód i problemy prawne eksmęża dały jej się we znaki. Występem w Chorzowie udowodniła, że najgorsze już za nią. Zaprezentowała się w świetnej formie i niebanalnej stylizacji. Cena rajstop zwala z nóg.

W 2021 roku Doda nie schodziła z pierwszych stron gazet. Fanów zaskoczyły pogłoski o rozwodzie gwiazdy, a także doniesienia o niejasnych interesach jej męża. Równolegle trwała promocja pierwszego produkowanego przez artystkę filmu - "Dziewczyny z Dubaju". Obraz zyskał niewiarygodną popularność, a piosenkarka w wielkim stylu wróciła na scenę. Podczas wczorajszej Sylwestrowej Nocy Przebojów zaskoczyła publiczność specjalnie przygotowanym show.

Rajstopy w cenie wakacji

Doda przyzwyczaiła swoich fanów do ekstrawaganckich kreacji. Wokalistka nigdy nie oszczędzała na ubraniach - zawsze wybierała stroje od najlepszych projektantów. Wczoraj przeszła jednak samą siebie. Doda może się pochwalić idealną figurą - wczoraj zaprezentowała ją w całej okazałości. Najważniejszym akcentem stylizacji były efektowne rajstopy. Ich cena przyprawia o zawrót głowy. Jest to bowiem projekt Thierry’ego Muglera wart ok. 2000 złotych.

Finezyjne wycięcia nie pozostawiały zbyt wiele dla wyobraźni. Doda zaprezentowała zgrabne nogi i wyćwiczone pośladki. Gwiazda jak zwykle sprawiła, że mówiono tylko o niej.

Rajstopy gwiazdy kosztowały fortunę
Rajstopy gwiazdy kosztowały fortunę© fot. AKPA | AKPA

Czego życzy sobie Doda w 2022 roku?

Doda nie zamierza zwalniać tempa. Zapowiada, że z filmem zwiąże się na dłużej - w planach są już kolejne produkcje. Jej najnowsze single podbijają parkiety i rozgłośnie radiowe. Gwiazda nie ukrywa także, że szuka kolejnego partnera.

– Chciałabym uporać się ze wszystkimi problemami prawnymi, w które wpędził mnie mój były mąż. I chciałabym się w końcu uwolnić od wszystkiego, co związane z jego długami i kłamstwami. Od 20 lat jestem artystką estradową, która nigdy nie miała i nie będzie mieć z takimi rzeczami nic wspólnego. Nie pozwolę nigdy, żeby tak zła energia zabierała mi radość z moich planów na przyszłość. A ta zapowiada się ekscytująco! – powiedziała Doda w rozmowie z "Faktem". 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta