Trwa ładowanie...
doda

Doda boi się o zdrowie rodziców. Podjęła trudną decyzję

Dorota Rabczewska nie spędzi Wielkanocy z rodzicami. Musiała podjąć taką decyzję w związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem. Martwi się o ich zdrowie i nie chce narażać ich na zakażenie.

Share
Doda boi się o zdrowie rodziców. Podjęła trudną decyzję
Źródło: ons, fot: Daniel Wysocki
d1p33zn

Doda, czyli Dorota Rabczewska podjęła ważną decyzję. Jak donosi portal Plotek.pl, piosenkarka w tym roku nie spędzi świąt wielkanocnych z rodzicami. Zarówno jej mama, jaki i taka znajdują się w grupie ryzyka, przez przebyte na przestrzeni lat choroby. To na pewno była trudna decyzja dla piosenkarki, ale wierzy, że jedyna właściwa.

Doda i pierwsza Wielkanoc bez rodziców

Dorota Rabczewska podczas świąt, czy to Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, odwiedza rodziców w Ciechanowie. W tym roku artystka zostanie w Warszawie, z mężem Emilem. "Absolutnie nie chcę narażać zdrowia rodziców, więc razem z bratem podjęliśmy decyzję, że nie odwiedzimy ich tym razem" – przyznała.

Rodzice Dody w przeszłości przechodzili leczenie onkologiczne, dlatego muszą na siebie szczególnie uważać w czasach, kiedy w Polsce panuje epidemia koronawirusa. "Jest nam przykro, że spędzimy Wielkanoc osobno, ale jeżdżenie po kraju i stwarzanie ryzyka roznoszenia wirusa to najgorsze, co można teraz zrobić dla seniorów" – stwierdziła piosenkarka.

d1p33zn

Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1p33zn

Podziel się opinią

Share
d1p33zn
d1p33zn