GwiazdyDoda obchodzi wyjątkową rocznicę. Ta znajomość trwa już 15 lat

Doda obchodzi wyjątkową rocznicę. Ta znajomość trwa już 15 lat

Doda obchodzi wyjątkową rocznicę. Ta znajomość trwa już 15 lat
Źródło zdjęć: © instagram/Doda
Klaudia Stabach
14.12.2018 21:33, aktualizacja: 15.12.2018 09:21

Dorota Rabczewska należy do grona artystek, które niespecjalnie starają się nawiązywać przyjaźnie w świecie show biznesu. Piosenkarka ma jedną prawdziwą przyjaciółkę spoza celebryckiego grona, a teraz świętuje z nią 15 lat znajomości.

Aneta Radzimirska pomimo tego, że nie próbuje robić kariery w show biznesie, od czasu do czasu pojawia się u boku Dody na branżowych imprezach czy pokazach mody.

Kobiety przyjaźnią się od kilkunastu lat, ale jak można wywnioskować z wpisu piosenkarki, były między nimi zarówno dobre jak i złe chwile: "Celebrujemy 15 lat przyjaźni! Nie ma najlepszej drogi do przyjaźni. Przyjaźń jest drogą sama w sobie. Czasem wyboista, czasem lekka... Najważniejsze że po każdym rozstaju dróg łączy się w lepszą, by prowadzić w jednym kierunku".

Internauci gratulują Dodzie, że potrafi pielęgnować tak długą przyjaźń: "Gratuluje tak wspaniałej przyjaciółki! Prawdziwa przyjaźń to najcenniejszy skarb!", "Ale fajnie Was dziewczyny razem widzieć. Moja 10-letnia przyjaźń była przyjaźnią toksyczną I destrukcyjną, aż w końcu się uwolniłam i pozytywnie zazdroszczę, że macie tak super relacje". A wy jak długo znacie się z waszymi przyjaciółkami? Któraś przebija staż Dody i Anety?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl