Blisko ludziDoda skomentowała swoje małżeństwo. Padło słowo "nigdy"

Doda skomentowała swoje małżeństwo. Padło słowo "nigdy"

Doda to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd
Doda to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd
Źródło zdjęć: © ONS
26.04.2021 13:40

Życie prywatne Dody od lat wzbudza ogromne zainteresowanie. Kiedy więc pojawiła się plotka o jej rzekomym kryzysie w małżeństwie, oczy fanów szybko zwróciły się ku wokalistce. I choć krążyły pogłoski o złożonych papierach rozwodowych i ostatecznym rozstaniu pary, prawda okazała się całkiem inna.

Doda, czyli Dorota Rabczewska, to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne od lat wzbudza ogromne zainteresowanie. Doda przyzwyczaiła fanów, że chętnie dzieli się z nimi różnymi momentami w mediach społecznościowych. Kiedy więc na Instagramie nagle zaczęło "brakować" jej męża, Emila Stępnia, szybko zaczęto spekulować, że w małżeństwie gwiazdy nie dzieje się za dobrze. Atmosferę "podejrzeń" podsycał fakt, że piosenkarka nie komentowała pogłosek o jej rzekomym nadchodzącym rozwodzie z Emilem Stępniem.

Najpierw przyjaźń

Drogi Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia połączyły się w 2016 roku. Na początku byli jedynie przyjaciółmi. W późniejszych wywiadach Rabczewska wielokrotnie powtarzała, że Stępień był tak naprawdę pierwszym mężczyzną w jej życiu, z którym najpierw połączyła ją przyjaźń, a później uczucie. Tym bardziej fanów artystki zmartwiły pogłoski o rzekomym rozpadzie małżeństwa.

Ostatecznie Doda postanowiła skomentować pogłoski i raz na zawsze zamknąć ten temat. "Nie jesteśmy eksponatami na wystawie, żeby ładnie wyglądać. Moje życie zawodowe jest jedną wielką wystawką. Prywatne nie będzie już nigdy. NIGDY" - wyznała na Instagramie Doda. Piosenkarka skomentowała także plotki o tym, że powodem kryzysu w małżeństwie miałby być konflikt w temacie posiadania potomstwa. "Kochani, zdradzę wam mały sekret, być może szokujący. Ale dojrzali ludzie przegadują elementarne i tak ważne rzeczy przed ślubem, wiecie?" - powiedziała Doda.

Wygląda więc na to, że w małżeństwie Dody i Emila Stępnia wszystko jest w najlepszym porządku i fani gwiazdy nie mają się czym martwić.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta