GwiazdyJak wyglądają i czym się zajmują córki Demi Moore i Bruce'a Willisa?

Jak wyglądają i czym się zajmują córki Demi Moore i Bruce'a Willisa?

Demi Moore i Bruce Willis
Demi Moore i Bruce Willis
Źródło zdjęć: © Getty Images

25.04.2021 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Demi Moore i Bruce Willis rozstali się ponad dwadzieścia lat temu. W ciągu trwającego trzynaście lat małżeństwa aktorska para doczekała się trzech córek. Poniżej prezentujemy, jak dzisiaj wyglądają i czym się zajmują: Rumer Willis, Scout LaRue Willis i Tallulah Belle Willis.

Demi Moore i Bruce Willis byli małżeństwem w latach 1987-2000 i mimo że ich małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2000 roku, para wciąż jest ze sobą bardzo blisko.

Demi i Bruce żyją w przyjaźni

W ubiegłym roku wszystkich zaskoczyło zdjęcie opublikowane na Instagramie Demi. Cała rodzina w jednakowych, pasiastych piżamach razem spędzająca kwarantannę. Okazuje się, że byli małżonkowie wciąż utrzymują ze sobą kontakt i mają bardzo dobre relacje, a to przez wzgląd na trzy wspólne córki: Rumer, Scout LaRue i TallulahBelle.

Córki Demi Moore i Bruce'a Willisa

Pierwszą i najstarszą córką jest Rumer, która urodziła się w 1988 roku. Obecnie 33-latka w 1995 roku wystąpiła ze swoją matką po raz pierwszy na ekranie w filmie "Koniec niewinności". Później pojawiła się też w komedii sensacyjnej "Striptiz". Zagrała też u boku swojego ojca w filmie "Jak ugryźć 10 milionów" czy "Osaczony". Wiosną 2015 roku brała udział w programie "Dancing with the Stars", gdzie zajęła 1. miejsce.

Druga na świat w 1991 roku przyszła Scout Willis. Obecnie 30-latka próbuje swoich sił w aktorstwie. Od zawsze media zwracają uwagę na to, że jest ona bardzo podobna do swojego ojca.

W 1994 roku urodziła się trzecia córka pary Moore-Willis – Tallulah Belle. 27-latka również zagrała w kilku produkcjach. Na jej Instagramie można zobaczyć, że w pewnym momencie ogoliła głowę – jak jej matka Demi Moore w słynnym już filmie z 1997 roku "G.I. Jane".

Demi Moore i Bruce Willis z córkami
Demi Moore i Bruce Willis z córkami© Getty Images

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także