Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
dojrzałość
Materiały Prasowe
12-10-2022 13:51
Materiał prasowy More is More

Dojrzałość jest poczuciem, że nie muszę dopasowywać się do cudzych reguł - wywiad z Grażyną Plebanek

Grażyna Plebanek - pisarka, to jedna z bohaterek projektu More is More, życiowe maksymalistki 45+, którego aktorkami są Patrycja Toczyńska - fotografka i Barbara Pokora - producentka.

 Źródło: materiały partnera
d2iag7u
d2iag7u

More is More. Życiowe maksymalistki 45+ to kontynuacja trzech wcześniejszych akcji skupionych wokół fotografii Less is more - Naturalnie Pięknych Kobiet, Raw Man oraz Prawdziwej Pasji. Ideą projektu jest pokazanie odważnych, inspirujących kobiet po 45. roku życia, które nie bały się zmienić swojego życia i czerpać z niego tego co najlepsze. Życiorysy naszych bohaterek to gotowy materiał na niejedną książkę.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera, fot: Patrycja Toczyńska

Wiemy, że kobiety mają głos i słychać je coraz głośniej. Jesteśmy przekonane, że taki kobiecy projekt z bohaterkami, które cenimy, podziwiamy za to co robią, kim są i jak inspirują wszystkich wokół, pomoże innym kobietom, które borykają się z akceptacją siebie po czterdziestce. Bohaterki tego projektu bardzo często rozpoczęły swoją karierę w późniejszym wieku, podjęły ważne życiowe decyzje, przeszły metamorfozę psychiczną i fizyczną. More is More jest wtedy, gdy od życia chcemy więcej, kiedy dostrzegamy nasze piękno niezanikające z upływem lat. To akceptacja swojej kobiecości i zgoda na to, aby wyglądać i czuć się tak jak chcemy, bez ulegania presji odmładzania na siłę, bo takie są oczekiwania dzisiejszych czasów. Te życiowe maksymalistki inspirują, zachęcają do działania i są żywym przykładem na to, że kobiety potrafią wyjść z najbardziej trudnych sytuacji.

d2iag7u

Zapraszamy na wywiad z Grażyną Plebanek.

"Dojrzałość jest poczuciem, że nie muszę dopasowywać się do cudzych reguł. Kiedy byłam młodsza, chciałam być lubiana i akceptowana. A teraz mam to gdzieś. Ważne jest to, co ja robię, co sobie wymyślę na swój temat. To ma sens. A nie to, co ktoś próbuje mi narzucić. Cechą dojrzałości jest to, że świadomie karmimy naszą wewnętrzną dzikość"- Grażyna Plebanek

WYWIAD Grażyna Plebanek More Is More. Życiowe Maksymalistki 45+

Partnerami projektu są: Biżuteria YES, ADAMED, FIAT, YONELLE, SONY, BOBBI BROWN, HOTEL NARVIL CONFERENCE & SPA, ELEKTROWNIA POWIŚLE, WIRTUALNA POLSKA,

d2iag7u

Strona projektu:

@patrycja_toczynska

@lessismore_naturalniepiekni

ZDJĘCIA I KONCEPCJA ARTYSTYCZNA: Patrycja Toczyńska

WIDEO Kuba Pokora

PRODUKCJA Barbara Pokora

FRYZURY Mateusz Soboń

MAKIJAŻ Marta Walaszczyk - Nowak Martyna Bury/ Bobbi Brown Monika Dembińska / Bobbi Brown

STYLIZACJA Ania Nowak/Cooka.pl 

Materiał prasowy More is More
d2iag7u
d2iag7u