Trwa ładowanie...

Dominika Gwit o hejcie. "Chamstwa nie zniesę!"

Dominika Gwit o hejcie mówi bez ogródek. "Czasem, gdy ludzie obrażają się nawzajem, interweniuję, bo też ile można. Chamstwa nie zniesę!" - zapewnia. Zdradza też, czy przejmuje się, kiedy to ją ktoś obraża.

Share
Dominika Gwit o hejcie. "Chamstwa nie zniesę!"
Źródło: ONS.pl
d1bqcgj

Dominika Gwit jeszcze jakiś czas temu musiała zmierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami w sieci. Teraz pod zdjęciami na jej profilu na Instagramie pojawia się coraz więcej wypowiedzi z pozytywnym wydźwiękiem. Jej obserwatorzy doceniają, że jest autentyczna i akceptuje siebie taką, jaka jest.

Dominika Gwit - hejt

W rozmowie w Wideoportalem aktorka przyznała, że liczba hejterów na jej profilu faktycznie trochę się zmniejszyła. "Myślę, że to zależy od zdjęcia i od aktywności followujących. Jakoś mnie ten hejt omija. Ja się w ogóle nim nie przejmuję, nie interesuje mnie on. Czasem, gdy ludzie obrażają się nawzajem, interweniuję, bo też ile można. Chamstwa nie zniesę!" - zapewniła.

d1bqcgj

Podkreśliła, że wchodzenie w dyskusje z hejterami na Instagramie czy na Facebooku to najgorsze, co można zrobić. "Ludzie, trzeba żyć, cieszyć się życiem, myśleć o tym, co jest, a nie kto co napisał w komentarzu" - dodała.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub w 2018 roku. Fani z niecierpliwością czekają na informację o dziecku. Na razie aktorka w rozmowie z portalem studzi emocje. "Będzie, jak będzie. Pan Bóg jeden wie, Pan Bóg pozwoli. Jestem osobą publiczną, ludzie się rożnymi rzeczami interesują. Nie denerwuje mnie to" - zaznaczyła.

Zobacz także: Nowy wymiar przyjemności. Dzięki ginekologii estetycznej możemy mieć lepszy seks

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1bqcgj

Podziel się opinią

Share
d1bqcgj
d1bqcgj