Blisko ludziDominika Gwit o relacji z mamą. Poruszające słowa

Dominika Gwit o relacji z mamą. Poruszające słowa

Dominika Gwit opowiedziała o relacji z mamą
Dominika Gwit opowiedziała o relacji z mamą

11.03.2021 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit i jej mama pojawiły się razem w ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN". Kobiety opowiedziały o niezwykłej relacji, jaka je łączy. Ich słowa są bardzo poruszające.

Dominika Gwit rzadko chwali się rodziną. Aktorka od zawsze podkreślała jednak to, jak ważna jest dla niej relacja z ukochaną mamą. Gwit pochodzi z jednej z nadmorskiej miejscowości i to właśnie tam gwiazda zaprosiła kamery "Dzień dobry TVN". Na miejscu była oczywiście mama aktorki, która przyznała, że uwielbia, gdy odwiedza ją jej córka.

- Serce się raduje. Uwielbiam, gdy ją słyszę w telefonie i mówi, że do nas przyjeżdża - wyznała mama Dominiki Gwit.

Najlepsze przyjaciółki

Dominika Gwit uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ze względu na swoje usposobienie zjednała sobie wielu przyjaciół. Da aktorki najważniejszą osobą spośród nich jest jednak ukochana mama: - Jesteśmy przyjaciółkami od serca i relacja między nami jest czymś wyjątkowym, czego nie można powtórzyć.

Z kolei mama aktorki wyznała, że myśląc o relacji matka-córka zawsze wyobrażała je sobie jako najlepsze przyjaciółki. Zwłaszcza, że identyczną wizję macierzyństwa miała również babcia Dominiki. - To coś, co ja wyniosłam ze swojego życia, bo taką zasadę słyszałam od swojej własnej mamy - wyjaśniła kobieta.

Szybka wyprowadzka

I chociaż Dominika z rodzinnego domu wyprowadziła się dosyć wcześnie, bo tuż po maturze, to jej kontakt z mamą bynajmniej nie osłabł. Jej mama z kolei podkreślała, że wciąż czuje obecność ukochanej córki, która wyjechała na studia.

- Nie było mi ciężko, bo wiedziałam że ona ciągle jest, wyjechała się uczyć - stwierdziła mama Gwit i dodała, że zawsze starała się być blisko córki i dawać jej poczucie bezpieczeństwa. - Cieszyłam się razem z nią, płakałam razem z nią. Ta więź umacniała się na przestrzeni lat - mówiła kobieta o swojej relacji z córką.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)