ycipk-18wkpy

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie pączków. Internauci jej odpowiedzieli

Aktorce Dominice Gwit internauci od miesięcy zarzucają promowanie otyłości. Od czasu gdy postanowiła zrezygnować z diety i powróciła do swojej poprzedniej wagi, zmaga się również z falą hejtu. Nie inaczej było w tłusty czwartek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niektórzy internauci zarzucili aktorce wręcz prowowakcję
Niektórzy internauci zarzucili aktorce wręcz prowowakcję (Instagram.com, Fot: Dominika Gwit)
ycipk-18wkpy

"Nie powinnaś jeść pączków", "Ty zamiast pączków sałatę powinnaś jeść", "Chuda nie jest i jak jeszcze zje tyle pączków, to już w ogóle będzie ledwo chodzić. Nie ma się czym chwalić. Raczej brać za siebie" - to tylko jedne z kilkudziesięciu komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem pączków opublikowanym przez Gwit.

Niektórzy internauci zarzucili aktorce wręcz prowowakcję, sugerując, że było to oczywiste, jakie opinie pojawią się pod takim zdjęciem. Aktorka postanowiła odpowiedzieć internautce, która zadała jej pytanie, po co się narażać na obraźliwe komentarze.

"A myśli Pani, że mnie obchodzi, co ludzie gadają?" - pisze pod swoim zdjęciem Gwit. "Mam prawo do tego, żeby chwalić się swoimi osiągnięciami, jakiekolwiek one by nie były. I wszystkim tego życzę. Wszystkiego dobrego! I smacznego pączka w tłusty czwartek. Buziaki".

ycipk-18wkpy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-18wkpy

ycipk-18wkpy
ycipk-18wkpy