Blisko ludziDominika Kulczyk w wakacyjnej stylizacji. Tak pozowała na plaży

Dominika Kulczyk w wakacyjnej stylizacji. Tak pozowała na plaży

Dominika Kulczyk zachwyciła kreacją
Dominika Kulczyk zachwyciła kreacją
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska
24.07.2021 15:51

Wakacje w pełni. Gwiazdy w większości udały się na zasłużony urlop. W ostatni piątek można było jednak spotkać kilku celebrytów podczas nadmorskiego pokazu mody Tomasza Ossolińskiego. Wśród znanych i lubianych brylowała między innymi Dominika Kulczyk.

Pokaz Tomasz Ossolińskiego w Gdańsku ściągnął tłumy gwiazd. Projektant wraz z producentem pralek zaprezentowali innowacyjny pomysł "mody cyrkulacyjnej" - kolekcji stworzonej z przetworzonych resztek używanych ubrań. Modelki przechadzały się po plaży, a celebryci pozowali na tle morza. Wśród zaproszonych gości była między innymi Dominika Kulczyk.

Siła jest kobietą

Dominika Kulczyk jest wziętą bizneswoman, ale jej prawdziwą pasją jest filantropia. Założona przez nią instytucja "Kulczyk Fundation" zajmuje się wspieraniem ubogich społeczności na całym świecie. Przedsiębiorczyni nie ukrywa swoich feministycznych poglądów i na każdym kroku stara się motywować kobiety do zmian i samorozwoju.

- Zawsze czułam, że fakt, że jestem kobietą, pozycjonuje mnie z założenia niżej. Że muszę wykonać większą pracę, żeby egzystować tak, jak mężczyzna w takiej samej wydawałoby się rzeczywistości. Teoretycznie na tych samych stanowiskach, z tymi samymi prawami. To zawsze była nierówna walka. Cały zestaw tych doświadczeń doprowadził mnie do momentu, w którym zrozumiałam, że jeśli chcemy coś zrobić dla świata, dać mu czułość i wolność, musimy oddać go kobietom - mówiła w wywiadzie dla "Vivy".

Świadoma swojej kobiecości

Podczas pokazu swojego przyjaciela, Tomasza Ossolińskiego, filantropka zdecydowała się na odważną kreację odsłaniającą ramiona i dekolt. Szczególną uwagę zwracał wielobarwna tkanina, z której uszyta była kreacja.

Wakacyjna stylizacja dodała Dominice Kulczyk uroku
Wakacyjna stylizacja dodała Dominice Kulczyk uroku © AKPA

Stylizacji dopełniały rattanowe buty, które po pewnym czasie biznesmenka po prostu zrzuciła, pozwalając sobie na spacer po plaży o bosych stopach. Trzeba przyznać, że od Dominiki Kulczyk aż biła kobieca siła i wakacyjny luz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.