Trwa ładowanie...
dlp9kk5

Dominika Kulczyk wspomniała Jana Kulczyka w dniu rocznicy śmierci. Takich komentarzy nikt się nie spodziewał

W środę 29 lipca odbyła się rocznica śmierci Jana Kulczyka. W smutnych wpisach wspominali go przyjaciele, rodzina i współpracownicy. Nie zabrakło również kilku słów od Dominiki Kulczyk. Komentarze pod postem chwytają za serce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Kulczyk wspomniała Jana Kulczyka
Dominika Kulczyk wspomniała Jana Kulczyka (ONS)
dlp9kk5

Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 r. z powodu powikłań pooperacyjnych. Dziś, 5 lat po jego odejściu, nadal ciężko w to uwierzyć. Przyczyną śmierci miliardera był zator żylno-płucny. Mężczyzna miał zaledwie 65 lat. Cały swój majątek zostawił dzieciom – Dominice i Sebastianowi, którzy ciągle pracują nad powiększaniem go.

Dominika Kulczyk wspomniała ojca. Takich komentarzy się nie spodziewała

dlp9kk5

W dniu rocznicy śmierci oczywiście nie zapomnieli, by oddać cześć ojcu. Dominika Kulczyk na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowała wzruszający film, który składał się z ich wspólnych zdjęć. "Tatko, tęsknię" – podsumowała działaczka.

Ta laurka chwyciła za serce internautów. W komentarzach pojawiły się komplementy i słowa wsparcia. "Również tęsknię za swoim tatą. Miał kiepskie okresy w życiu, ale te, w których walczył, były naprawdę wspaniałe. Kochał muzykę, pokazał mi sporo ciekawych rzeczy", "Odszedł cudowny, młody człowiek. Żal, tyle mógłby dać jeszcze ludzkości. Pani Dominika przejęła jego serce", "Pani tato był i jest w sercach dobrym człowiekiem. A Pani kontynuuje dzieło życia" – pisali obserwatorzy milionerki.

Jarosław Kaczyński chce wzmocnić pozycję kobiet na rynku pracy. Prof. Renata Mieńkowska-Norkiene: To zasłona dymna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlp9kk5

Podziel się opinią

Share
dlp9kk5
dlp9kk5