Trwa ładowanie...

Dominika Kulczyk wspomniała Jana Kulczyka w dniu rocznicy śmierci. Takich komentarzy nikt się nie spodziewał

W środę 29 lipca odbyła się rocznica śmierci Jana Kulczyka. W smutnych wpisach wspominali go przyjaciele, rodzina i współpracownicy. Nie zabrakło również kilku słów od Dominiki Kulczyk. Komentarze pod postem chwytają za serce.

Share
Dominika Kulczyk wspomniała Jana Kulczyka
Dominika Kulczyk wspomniała Jana KulczykaŹródło: ONS
d3ujkwg

Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 r. z powodu powikłań pooperacyjnych. Dziś, 5 lat po jego odejściu, nadal ciężko w to uwierzyć. Przyczyną śmierci miliardera był zator żylno-płucny. Mężczyzna miał zaledwie 65 lat. Cały swój majątek zostawił dzieciom – Dominice i Sebastianowi, którzy ciągle pracują nad powiększaniem go.

W dniu rocznicy śmierci oczywiście nie zapomnieli, by oddać cześć ojcu. Dominika Kulczyk na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowała wzruszający film, który składał się z ich wspólnych zdjęć. "Tatko, tęsknię" – podsumowała działaczka.

Ta laurka chwyciła za serce internautów. W komentarzach pojawiły się komplementy i słowa wsparcia. "Również tęsknię za swoim tatą. Miał kiepskie okresy w życiu, ale te, w których walczył, były naprawdę wspaniałe. Kochał muzykę, pokazał mi sporo ciekawych rzeczy", "Odszedł cudowny, młody człowiek. Żal, tyle mógłby dać jeszcze ludzkości. Pani Dominika przejęła jego serce", "Pani tato był i jest w sercach dobrym człowiekiem. A Pani kontynuuje dzieło życia" – pisali obserwatorzy milionerki.

Jarosław Kaczyński chce wzmocnić pozycję kobiet na rynku pracy. Prof. Renata Mieńkowska-Norkiene: To zasłona dymna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3ujkwg

Podziel się opinią

Share
d3ujkwg
d3ujkwg