Trwa ładowanie...

Donald Trump bliźniakiem Elvisa Presleya. Internauci oburzeni

Donald Trump znany jest z wygłaszania kontrowersyjnych poglądów oraz opinii na Twitterze. Tym razem wywołał oburzenie na wiecu wyborczym.

Share
Donald Trump bliźniakiem Elvisa Presleya. Internauci oburzeni
Źródło: ONS.pl
d2ld01o

Postać obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych wzbudza wiele kontrowersji. Nie tylko ze względu na wpisy na Twitterze, ale przede wszystkim za wygłaszane poglądy. Na spotkaniu z wyborcami wyznał, że porównywano go do Elvisa Presleya. Ciekawe jak do tych słów ustosunkowałaby się gwiazda? W końcu Presleya okrzyknięto jako legendę wszech czasów

"Podobno w młodości byłem bardzo podobny do Elvisa Presleya. Możecie w to uwierzyć? Mówili, że gdyby nie te jasne włosy, byłbym jego bliźniakiem"– wyznał Donald Trump. Po tej kwestii pojawiły się liczne komentarze na Twitterze prezydenta.

d2ld01o

Część internautów była oburzona. Dziwili się jak można porównać się do ikony popkultury XX wieku. Jeden z użytkowników Twittera napisał: "Donald Trump właśnie stwierdził, że wygląda jak Elvis. Presley przewraca się w grobie", następna osoba dodała: "Nieładnie jest obrażać ludzi po śmierci. Elvis byłby bardzo rozczarowany twoją postawą".

Pojawiła się również grupa osób, która była zaskoczona, że Trump może się aż tak ośmieszyć. Jeden z internautów wyznał: "Kiedy myślisz, że nie można zrobić z siebie większego idioty – Donald Trump przybywa z odsieczą".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ld01o

Podziel się opinią

Share
d2ld01o
d2ld01o