Trwa ładowanie...
d22keuo
Ludzie

Donald Trump broni córki na Twitterze

Niezbadane są decyzje i działania nowego prezydenta USA. Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze Donald Trump skrytykował właśnie firmę Nordstrom, która postanowiła zawiesić sprzedaż ubrań i dodatków Ivanki Trump.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
donald trump
donald trump (East News)
d22keuo

Moja córka Ivanka została tak niesprawiedliwie potraktowana przez Nordstrom. To wspaniała osoba - zawsze zachęca mnie do właściwego wyboru. Straszne! – można przeczytać na oficjalnym profilu na Twitterze Donalda Trumpa.

Kilka dni temu informowaliśmy, że organizacjaGrab Your Wallet namawia klientów do bojkotu marek politycznie i biznesowo związanych z nazwiskiem Trump. Na tej liście obok Macy's i Bloomingdale's znalazł się odzieżowy gigant, sieć Nordstrom. Akcja okazała się skuteczna, bo Nordstorm rzeczywiście wycofał się ze współpracy z Ivanką Trump i nie pokaże w sezonie wiosna/lato ubrań i dodatkowów od Trump. – Podjęliśmy taką decyzję na podstawie wyników – czytamy w oficjalnym oświadczeniu marki. – Po przeanalizowaniu ich, postanowiliśmy nie kupować rzeczy firmy w tym sezonie – wyjaśnił rzecznik Nordstromu.

Na liście Grab Your Wallet są również TK Maxx, Amazon czy Neiman Marcus. Jest tu również „amerykańska Biedronka”, czyli Walmart, a także hotele czy agencje reklamowe. Czy inne domy handlowe zdecydują się na taki krok? Czy nowy prezydent Stanów Zjednoczonych ponownie wykorzysta Twitter do obrony córki?

d22keuo

Podziel się opinią

Share
d22keuo
d22keuo