Blisko ludziDorota Szelągowska wspomina dawne czasy. "Osiem lat i osiem kilogramów temu"

Dorota Szelągowska wspomina dawne czasy. "Osiem lat i osiem kilogramów temu"

Dorota Szelągowska pokazała, że ma do siebie dystans
Dorota Szelągowska pokazała, że ma do siebie dystans
Źródło zdjęć: © Instagram | Dorota Szelągowska
05.08.2022 20:49

Dorota Szelągowska stawia na szczerość w kontaktach ze swoimi fanami. Ostatnio na Instagramie celebrytki pojawił się wpis, w którym Szelągowska nawiązała do tego, ile kiedyś ważyła. Nie ma zamiaru ukrywać tego, że przez ostatnie lata nieco się zmieniła.

Dorota Szelągowska potrafi pokazać, że ma do siebie dystans. Prowadząca popularny program o wnętrzach co pewien czas sama wraca do przeszłości i pokazuje fotografie, które podpisuje z dozą humoru. Nie inaczej było niedawno na Instagramie - celebrytka wróciła do zdjęcia sprzed ładnych paru lat, szczerze przyznając, że od tego czasu jej waga uległa zmianie.

Dorota Szelągowska wrzuciła zdjęcie sprzed ośmiu lat. Nawiązała do swojego wyglądu

Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych Doroty, pokazało prezenterkę przed ośmiu laty, gdy nosiła charakterystyczną wówczas dla siebie fryzurę z włosami sięgającymi nieco za ucho oraz dłuższą grzywką zaczesaną na ukos.

"Osiem lat i osiem kilogramów temu" - podpisała na InstaStories Szelągowska, dodając na koniec zdania emotikonę, świadczącą o tym, że fotografia rozbawiła samą prezenterkę.

Dorota Szelągowska wspomina siebie sprzed ośmiu lat
Dorota Szelągowska wspomina siebie sprzed ośmiu lat© Instagram | Dorota Szelągowska

Trzeba przyznać, że faktycznie, od tamtego momentu prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" przeszła sporo zmian. Ważne jednak, że pokazuje, w jaki sposób wspomina dawne czasy - do tematu podchodzi na luzie, tym samym pokazując, że nie sama waga jest najważniejsza.

Tak TVN Style wspomniał program Doroty Szelągowskiej

Zdjęcie, które przywołało dla celebrytki wspomnienia, pojawiło się na instagramowym koncie stacji TVN Style.

"Programem, który przyciągnął największą liczbę widzek w 18-letniej historii stacji, był prowadzony przez Dorotę Szelągowską "Dorota Was urządzi". Niezwykła metamorfoza w trzy dni, której koszt nie przekracza siedmiu tysięcy złotych? Wygodna wanna z widokiem na Rzym w maleńkiej łazience, zaczarowany ogród na mikroskopijnym balkonie? Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Program "Dorota Was urządzi" pokazywał i uczył, że nic się nie zmarnuje, że wszystko może się przydać" - informował Instagram kanału.

Post powstał z okazji upamiętnienia 18. urodzin TVN Style, który rozwinął się m.in. właśnie dzięki Dorocie Szelągowskiej i jej hitowego programu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także