Blisko ludziDorota Szelągowska świętuje urodziny syna. Odtworzyli stare zdjęcie

Dorota Szelągowska świętuje urodziny syna. Odtworzyli stare zdjęcie

Dorota Szelągowska świętowała z synem jego 20. urodziny
Dorota Szelągowska świętowała z synem jego 20. urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

24.10.2021 10:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których pozuje razem z synem. Fotografie są o tyle ciekawe, że dzieli je 18 lat. Architektka świętowała urodziny swojego syna - 20-letniego Antka.

Dorota Szelągowska została mamą w 2001 roku. 23 października świętowała z synem jego 20. urodziny. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcia, na których odtwarzają archiwalną fotografię.

Szelągowska pozuje z synem do zdjęć

Oba zdjęcia dzieli 18 lat. Odtwarzanie zdjęć z dawnych czasów to świetny sposób na przywrócenie dawnych wspomnień. Szelągowska umieściła również pod zdjęciem wpis.

"Zero oraz trzy. Tyle różni te zdjęcia. Na pierwszym mój syn ma dwa lata, dziś kończy 20. Za to ja z pierwszego [zdjęcia - przyp. red] jestem o trzy lata starsza, niż on dziś. Matematyka jest fajna tak, jak rodzicielstwo, tylko chyba więcej w niej logiki" - napisała pod postem.

"Nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko"

Szelągowska złożyła również synowi najpiękniejsze życzenia.

"Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim, co robisz" - życzy synowi.

Do życzeń dołączyło się mnóstwo fanów Doroty. Obserwatorów wzruszył wpis jak również zdjęcie, na którym oboje bardzo się zmielili przez te lata. Post skomentowali też znajomi Szelągowskiej ze świata show-biznesu, którzy znają Antka już od lat.

"Antua jest debeściakiem! Wiem to nie od dziś! Możesz pękać z dumy, ale lepiej się trzymaj, bo podejrzewam, że jeszcze się powody do dumy tej nazbierają. Nie mam wątpliwości" - pisała Natalia Kukulska.

"To jest niesamowite, że jesteśmy rówieśnikami (a nawet jestem starszy), a Ty masz syna - dorosłego, wielkiego faceta" - zauważył Maciej Dowbor.

Antek za marzeniami przeprowadził się do Łodzi

Antek Sztaba w zeszłym roku opuścił dom rodzinny, aby rozpocząć studia aktorskie w łódzkiej filmówce. Dorota może być dumna z syna, gdyż to najbardziej prestiżowa szkoła filmowa w Polsce. Studiowali tam: Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi czy Roman Polański.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także