Blisko ludziDorota Wellman na zdjęciu sprzed lat. Fani: jaka drobna i szczupła

Dorota Wellman na zdjęciu sprzed lat. Fani: jaka drobna i szczupła

Dorota Wellma
Dorota Wellma
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. ASK
14.05.2021 11:16

Dorota Wellman to ceniona prezenterka telewizyjna. Swoją charyzmą i dystansem do otaczającej rzeczywistości zdobyła serca widzów. Od lat możemy oglądać ją w programie "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka lubi siebie, taką, jaką jest. Nie dąży do instagramowych ideałów, a z jej podejściem do sylwetki, diety i odchudzania utożsamia się wiele Polek.

Dorota Wellman to jedna z najbardziej charyzmatycznych dziennikarek. Od wielu lat prowadzi program "Dzień dobry TVN" w duecie z Marcinem Prokopem. Wellman jest podziwiana za swoje doświadczenie oraz wiedzę i umiejętność reagowania w każdej sytuacji. Prywatnie jest związana z fotografem Krzysztofem Wellmanem. Para ma syna Jakuba.

Polacy cenią ją też za to, jaka jest. Nie przechwala się w social mediach swoim prywatnym życiem, nie utożsamia się z instagramowym ideałem piękna. Po prostu jest sobą i kocha swoje ciało.

Wellman była też przez kilka lat współprowadzącą program "Miasto kobiet" w TVN Style. Pracowała z Pauliną Młynarską, a później z Magdą Mołek. I właśnie z tego okresu pochodzi sesja, w której panie wzięły udział. Okładkę "Przekroju" kilka dni temu przypomniała na swoim Facebooku Paulina Młynarska. To, co rzuciło się w oczy internautom, to oczywiście figura Wellman.

Dorota Wellman "jaka drobna i szczupła"

"Ale znalezisko! Z Dorotą Wellman i Magdą Mołek udzieliłyśmy wspólnego, raczej krytycznego, wywiadu o kobiecej telewizji. Uwaga! To zdjęcie było prześmiewcze! Ja dostałam potem mega ochrzan w stacji za feministyczną gadkę, krytykowanie programów i ogólny defetyzm. Bo był rok pański 2006 chyba (mogę się mylić) i słowo na F budziło grrrrrozę! Wszystkie trzy z tego zdjęcia przeszłyśmy długą drogę i wszystkie jesteśmy całym sercem za prawami kobiet. Rzadko mamy okazję się spotykać po latach, ale kiedy się to już zdarza, jest fantastycznie. Cudowne koleżanki, wrażliwe, silne, dowcipne baby. Tęsknię za Wami!" - napisała Paulina Młynarska i dodała okładkę pisma.

Widzimy na niej trzy gwiazdy telewizji. Wellman pozuje z garnkiem na głowie, a zdjęcie jest bardzo pozytywne. Jeden z internautów zwrócił uwagę na figurę Doroty Wellman. "Świetnie wyglądacie, a Pani Dorota jaka drobna i szczupła!" – napisał. Fani dziennikarek zachwycają się też samym programem i zaznaczają, że brakuje im podobnego formatu teraz.

Dorota Wellman krytykowana ze względu na figurę

Jednak dla dziennikarki waga nigdy nie była priorytetową sprawą. O swoich przejściach z dietami opowiedziała kilka lat temu w rozmowie z Plejadą. - Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: "Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu". Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza – stwierdziła. Szerokim echem w mediach odbił się też wywiad, w którym Wellman powiedziała, że jest krytykowana ze względu na figurę. - Słyszę o sobie "świnia", "baleron", "wieloryb". Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować – mówiła w rozmowie z Agatą Młynarską.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta