GwiazdyDorota Wellman składa życzenia Polakom. Cenny przekaz

Dorota Wellman składa życzenia Polakom. Cenny przekaz

Dorota Wellman
Dorota Wellman
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
24.12.2021 15:28

Dorota Wellman nie boi się wyrażać własne zdanie na każdy temat i umiejętnie dobiera słowa. W najnowszym wywiadzie złożyła trafne życzenia wszystkim Polakom oraz powiedziała, jak dzisiaj podchodzi do pandemii koronawirusa.

Dorota Wellman jest obecnie związana ze stacją TVN i chętnie wykorzystuje popularność do zabierania głosu na ważne społeczne tematy. Prezenterka otwarcie stanęła po stronie kobiet, gdy Trybunał Konstytucyjny ogłosił wyrok zaostrzający prawo do aborcji w Polsce oraz bez wahania zachęcała do szczepionek przeciwko Covid-19.

Wellman zdaje sobie sprawę, jak wiele tematów dzisiaj dzieli Polaków, a nieustanne spory rodzą niepotrzebny stres. Ponadto nadal trwa pandemia koronawirusa, która już dla wielu osób skończyła się tragedią.

Na łamach tygodnika "Wprost" Dorota Wellman złożyła życzenia dla wszystkich. "Najważniejsze życzenia teraz, to życzenia zdrowia i przetrwania pandemii. Nie ma dzisiaj niczego ważniejszego. Każdemu w Polsce, niezależnie od tego, po której stronie sporu politycznego stoi, życzę, żeby nie zachorował" - powiedziała.

Ciężki przebieg choroby

Dziennikarka mówi przede wszystkim o zdrowiu, bo sama doświadczyła, co to znaczy być zarażonym koronawirusem. "Trzy tygodnie wycięte z życia. Walka o oddech. Długotrwałe konsekwencje. Przy najmniejszym wysiłku dyszę jak zboczeniec i mam kondycję staruszki po zawale" - pisała w "Wysokich Obcasach".

Wellman uczula, aby nie obojętnieć na informacje dotyczące pandemii. "Jeszcze bardziej przeraża mnie to, jak nad codziennymi raportami, liczbami podawanymi przez ministerstwo zdrowia, przechodzimy do porządku dziennego. Ja się na to nie zgadzam!" - podkreśliła w rozmowie z "Wprost".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta