Blisko ludziDowiedziała się, że jest w ciąży. Była w szóstym miesiącu

Dowiedziała się, że jest w ciąży. Była w szóstym miesiącu

Nydia do szóstego miesiąca nie wiedziała o ciąży
Nydia do szóstego miesiąca nie wiedziała o ciąży
Źródło zdjęć: © Instagram | nydia_mv

20.01.2022 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blogerka opowiedziała na TikToku zadziwiającą historię. Jedna z jej wizyt u ginekologa przebiegła zupełnie inaczej, niż sobie wyobrażała. Do dziś zastanawia się, jak mogła nie zauważyć przez sześć miesięcy, że jest w ciąży.

Nydia Maritza ma już spore grono tiktokowych obserwatorów. Influencerka dzieli się w aplikacji nagraniami z trendującymi wyzwaniami, ale też luźną formą krótkich vlogów, które pokazują jej codzienność. Ostatnio opowiedziała fanom szokującą historię. Podczas pewnej wizyty u ginekologa dowiedziała się bowiem, że jest w szóstym miesiącu ciąży!

Lekarz uświadomił blogerkę, że spodziewa się dziecka

Kobieta wyznała, że zupełnie nie przeszło jej przez myśl, że jest w ciąży. Kiedy udała się do ginekologa, ten stwierdził, że stosowana antykoncepcja nie przyniosła pożądanych efektów, bo Nydia... spodziewa się dziecka. Influencerka nie kryła zaskoczenia. Choć wydarzenie miało miejsce w 2019 roku, dokładnie zapadło blogerce w pamięć. Dlatego też odegrała przed kamerą swoją reakcję, kiedy lekarz pogratulował jej błogosławionego stanu. TikTok bardzo szybko stał się viralem i wywołał niemałą dyskusję. Okazało się, że podobnych przypadków do Nydii jest znacznie więcej.

"Miałam bardzo podobną historię. Pamiętam to do dziś";

"Moja siostra poszła na swoje pierwsze USG i dowiedziała się, że jej dziecko ma już 24 tygodnie i 6 dni";

"Czyli nie jestem jedyna. Zastanawia mnie zaś fakt, dlaczego brzuch zaczyna rosnąć, dopiero kiedy dowiadujemy się o ciąży" - piszą internautki.

Od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą

Choć wiadomość o tym, że nowy członek rodziny pojawi się za trzy miesiące, była zadziwiająca, Nydia poczuła przypływ ekscytacji. Dziś jest szczęśliwą mamą już prawie trzyletniego chłopca, który coraz bardziej zaczyna przypominać z charakteru swoją rodzicielkę. Z całą pewnością historia o tym, jak Nydia została uświadomiona o ciąży, będzie jedną z tych rodzinnych opowieści, do których często się wraca.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także