ycipk-340yty

Dudowie są małżeństwem od ponad 20 lat. Prezydent zdradził receptę na udany związek

Kilka miesięcy temu Agata Kornhauser-Duda powiedziała o swoim mężu "mój najlepszy przyjaciel". Tym razem to prezydent opowiedział o miłości do małżonki. Wyjawił, jaka jest ich recepta na szczęśliwy związek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda o związku z Agatą Kornhauser-Dudą
Andrzej Duda o związku z Agatą Kornhauser-Dudą (ONS.pl)
ycipk-340yty

W wywiadzie dla "Super Expresu" prezydent Andrzej Duda opowiedział nie tylko o swoim życiu zawodowym i karierze politycznej, ale również o związku z Agatą Kornhauser-Dudą. Zdaniem Dudy kluczem w budowaniu trwałej relacji są szczerość oraz umiejętność zapominania i wybaczania.

– Ja i żona jesteśmy ludźmi, którzy nie chowają urazy i starają się zapomnieć. Nie uznajemy w naszym związku "cichych dni". Od razu sobie wyjaśniamy. Może to recepta na udane małżeństwo? – przyznał Duda. – Dokładnie wiemy, o co mamy do siebie pretensje – dodał.

ycipk-340yty

W tym samym wywiadzie prezydent przyznał również, że żona jest największą miłością jego życia. Nie ukrywał jednak, że nie była jego pierwszą dziewczyną.

Dudowie są parą od września 1990 roku. W 1994 roku wzięli ślub cywilny, a rok później, 18 lutego 1995 roku, kościelny w krakowskim kościele Wizytek. W październiku tego samego roku przyszła na świat ich córka Kinga.

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-340yty
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-340yty

ycipk-340yty
ycipk-340yty