Trwa ładowanie...
d2te39r

Działaczka #MeToo oskarżona o molestowanie. Miała zapłacić 1,5 mln za milczenie

Jedna z najbardziej znanych działaczek w kampanii #MeToo, sama została oskarżona o molestowanie seksualne. Asia Argento miała zapłacić niecałe półtora miliona złotych za milczenie mężczyźnie, którego podobno wykorzystała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bennett miał przybyć do hotelu Ritz-Carlton w Marinie del Rey, żeby się spotkać z Argento w jej pokoju hotelowym w 2013 roku
Bennett miał przybyć do hotelu Ritz-Carlton w Marinie del Rey, żeby się spotkać z Argento w jej pokoju hotelowym w 2013 roku (ONS.pl)
d2te39r

Argento, która oskarżyła Harveya Weinsteina o gwałt, miała zapłacić Jimmemu Bennettowi tuż po tym, jak zaczęła promować akcję #MeToo. Amerykańska gazeta "The New York Times" donosi, że aktorka miała zgwałcić Bennetta w hotelu w Kalifornii, gdy on miał 17 lat.

Bennett miał przybyć do hotelu Ritz-Carlton w Marinie del Rey, żeby się spotkać z Argento w jej pokoju hotelowym w 2013 roku. Był razem z członkiem swojej rodziny, który wyszedł z pokoju na prośbę Asii. Chciała zostać sama z Jimmym. Później miała upoić go alkoholem i uprawiać z nim seks wbrew jego woli.

   ONS.pl

Co więcej, podczas tamtych wydarzeń, Argento zrobiła zdjęcia z Jimmym, które później wylądowały na Instagramie. Według oficjalnych dokumentów, które zostały upublicznione, Bennett ma traumę, a gwałt bardzo poważnie wpłynął na jego zdrowie psychiczne i zniszczył karierę.

d2te39r

Jeśli macie swoje historie, którymi chcielibyście się z nami podzielić, piszcie na dziejesie.wp.pl

Zobacz również:
Korwin-Mikke uznał, że molestowanie Kory przez księży przysłużyło się jej karierze
"Kobita jedzie na festiwal i śpi w koedukacyjnym pokoju, a za głupotę się płaci", czyli Polacy o gwałcie

d2te39r

Podziel się opinią

Share

d2te39r

d2te39r