Trwa ładowanie...
d138w7q
#dziejesie­nazywo w lifestylu
Ludzie

#dziejesie­nazywo w lifestylu

Zapraszamy na kolejny odcinek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d138w7q

Cykliczny piątkowy program lifestylowy emitowany na żywo w paśmie popołudniowym. Gośćmi naszej prowadzącej Małgorzaty Leitner są osoby ze świata mody i rozrywki. Zapraszamy na kolejny odcinek.

W naszym studio pojawi się Ilona Łepkowska, scenarzystka i "matka chrzestna" wielu polskich seriali. To ona stoi za sukcesem m.in. "M jak miłość". Właśnie wydała powieść "Pani mnie z kimś pomyliła".

d138w7q

W kolejnej części programu dietetyk Małgorzata Krukowska podpowie, jak oczyścić się przed latem i złapać świetną formę na wakacje. Liczy się nie tylko odpowiednia dieta, ale również aktywność fizyczna. Specjalistka udowodni, że mała zmiana codziennych nawyków, może przynieść niesamowite efekty.

Gościem programu będzie również Olga Kuczyńska - stewardessa z wieloletnim stażem. Specjalnie dla nas zdradzi sekrety tego owianego legendami zawodu.

W programie nie zabraknie również akcentu modowego. Ola Nagel, redaktor prowadząca dział Moda w WP Kobieta i Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl porozmawiają o dziecięcych blogach modowych.

Zapraszamy do oglądania.

d138w7q

Podziel się opinią

Share
d138w7q
d138w7q