Blisko ludzi#dziejesienazywo w lifestylu

#dziejesienazywo w lifestylu

17.06.2016 13:58, aktualizacja: 20.06.2016 14:18

Zapraszamy na kolejny odcinek

Cykliczny piątkowy program lifestylowy emitowany na żywo w paśmie popołudniowym. Gośćmi naszej prowadzącej Małgorzaty Leitner są osoby ze świata mody i rozrywki. Zapraszamy na kolejny odcinek.

W naszym studiu pojawi się objawienie polskiej sceny muzycznej, zespół XXANAXX. Klaudia Szafrańska i Michäl Wu (tj. Michał Wasilewski) opowiedzą o swoim najnowszym singlu, planach na przyszłość i występach na największych polskich festiwalach.

W kolejnej części programu porozmawiamy o fenomenie Marszu Godności z jedną z jego organizatorek i inicjatorek Martą Habior. Towarzyszyć jej będzie polska modelka Marta Dyks, która od początku wspiera inicjatywę. Razem opowiedzą, skąd wziął się pomysł na zorganizowanie marszu, jak to się stało, że Dorota Wellman otwiera marsz i promuje go swoim nazwiskiem oraz co irytuje je w polityce Beaty Szydło.

Gośćmi programu będą także Karina Terzoni i Chris Terzoni . Ona jest dziennikarką Radiowej Czwórki, on rodowitym Włochem. Połączyła ich wspólna pasja, jaką jest bieganie, o której będą mówić w programie. Na koncie mają nawet biegową podróż, podczas której zwiedzili cały Amsterdam.

W programie nie zabraknie jak zawsze modowego akcentu. Ola Nagel, redaktor prowadząca dział Moda w WP Kobieta i Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl porozmawiają o stylu żon polskich piłkarzy.

Zapraszamy do oglądania.

Źródło artykułu:WP Kobieta