Trwa ładowanie...
d16w6dj

#dziejesienazywo: Zrobili biznes na własnym nazwisku

Projektanci jako gwiazdy promujące swoje autorskie marki to już niemal codzienność. W tym gronie możemy wymienić m.in. Marca Jacobsa czy Karla Lagerfelda. Nie brakuje też polskich akcentów, bo w podobnej roli pojawia się również Łukasz Jemioł. Czy jest to dobra strategia? Dlaczego warto koncentrować się na własnej marce?O wszystkim opowiedzą wam goście naszego programu #dziejesienazywo – Justyna Duszyńska z portalu Fashion Post i Aleksandra Kaźmierczak z FashionPR Girl.
Share
#dziejesienazywo: Zrobili biznes na własnym nazwisku
Źródło: East News
d16w6dj

W 1971 roku przed obiektywem fotografa Jeanloup Sieffa pojawił się Yves Saint Lurent. To właśnie wtedy znany projektant zadebiutował w roli modela w kampanii swojego pierwszego zapachu dla mężczyzn -YSL Pour homme. Reklama okazała się wielkim sukcesem, a perfumy rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Projektanci jako gwiazdy promujące swoje autorskie marki to już niemal codzienność. W tym gronie możemy wymienić m.in. Marca Jacobsa czy Karla Lagerfelda. Nie brakuje też polskich akcentów, bo w podobnej roli pojawia się również Łukasz Jemioł.

Czy jest to dobra strategia? Dlaczego warto koncentrować się na własnej marce?

- Ostatnie roszady w domach mody pokazują, że trzeba inwestować w markę osobistą, bo bardzo szybko można zostać strąconym ze stołka i wtedy musimy zastanawiać się co dalej – mówi Aleksandra Kaźmierczak, autorka bloga modowego Fashion PR Girl.

d16w6dj

A w jaki sposób promują się blogerzy modowi? Kto w ich gronie osiągnął spektakularny sukces? O wszystkim opowiedzą wam goście naszego programu #dziejesienazywo – Justyna Duszyńska z portalu Fashion Post i Aleksandra Kaźmierczak z FashionPR Girl.

(Chiara Ferragni/ fot. East News)

]( http://fashionpost.pl/ )

d16w6dj

<!- canonical:"

* Prosta droga do piekła – wywiad z Maciejem Zieniem*

„Moje archiwum zostało wyrzucone na śmietnik, metki spalone, maszyny sprzedane, a materiały, które zbierałem przez lata wyprzedane za grosze” – mówi Maciej Zień. Projektant w rozmowie z Michałem Zaczyńskim po raz pierwszy opowiada o kulisach wojny z inwestorem.

* Łukasz Jemioł*

Co przychodzi nam do głowy, gdy słyszymy nazwisko Łukasza Jemioła? Najwyższej jakości tkaniny, wysmakowane zestawienia kolorów, ale też cały szereg gwiazd noszących jego projekty.

d16w6dj

Podziel się opinią

Share
d16w6dj
d16w6dj