Blisko ludziSyn Magdy Gessler mówi o adopcji dziecka. Poruszające wyznanie Tadeusza Müllera

Syn Magdy Gessler mówi o adopcji dziecka. Poruszające wyznanie Tadeusza Müllera

Syn Magdy Gessler mówi o adopcji dziecka. Poruszające wyznanie Tadeusza Müllera
Źródło zdjęć: © ONS
Karolina Błaszkiewicz

19.05.2020 07:16, aktual.: 19.05.2020 07:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lara Gessler wkrótce zostanie mamą. Jej starszy brat również chciałby doświadczyć rodzicielstwa. – Skłaniałbym się ku adopcji – powiedział Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler.

Tadeusz od kilkunastu lat tworzy udany związek z Blanką Zawadą. W jednym z wywiadów opowiadał o niej w samych superlatywach. – Moja partnerka jest intelektualistką i feministką, która nauczyła mnie świadomego życia – 37-latek nie mógł się jej nachwalić.

Tadeusz Müller – adopcja dziecka

Dotychczas Tadeusz nie myślał o tym, by mieć dziecko. Teraz, gdy jego siostra Lara jest w ciąży, poczuł, że chciałby zostać ojcem. – Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość – wyznał "Faktowi" kucharz.

W przeciwieństwie do siostry, Müller niekoniecznie marzy o naturalnych staraniach. – Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością – stwierdził.

Pytany wcześniej o sformalizowanie długoletniej relacji z Blanką Zawadą, Tadeusz odpowiedział wymijająco, że nie mają na to czasu. – Myślę, że ślub jest czymś naturalnym, jeśli dwoje ludzi się kocha. Tylko trzeba mieć czas i wolną głowę, żeby go zorganizować. Na razie ciągle gdzieś biegniemy – wyjaśniał we wcześniejszym wywiadzie dla Plejady.

Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi o urodzie. Jak zadbać o siebie podczas kwarantanny?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (65)
Zobacz także