WP

Dziennikarka zadała Krychowiakowi pytanie, kiedy ślub. Jego odpowiedź nie spodoba się Celii Jaunat

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat to dziś jedna z najgorętszych par. Oboje młodzi, piękni i bogaci rozchwytywani są przez dziennikarzy. W najnowszym wywiadzie okazało się, że ustalenie daty ślubu, choć minął rok od zaręczyn, to dla piłkarza jednak spory problem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Krychowiak z Celią Jaunat.
Grzegorz Krychowiak z Celią Jaunat. (East News)
WP

Dziennikarka "Vivy” spotkała się z zakochaną parą w czasie ich pobytu w Polsce. Powstała piękna sesja zdjęciowa w Pałacu Boglewice, a oprócz tego wywiad, który dla fanów modelki i piłkarza na pewno jest rarytasem.

Celia zdradziła, jak zwraca się do partnera i choć jest to urocze, niektórych może też bawić. - W domu mówię Grzesiek, Grześ, Grzesiu – jak do małego chłopca – tłumaczy Celia. Wspomina także, jak piłkarza przyjęli jej rodzice. Okazuje się, że byli oni, a zwłaszcza tata, dość sceptycznie nastawieni do Grzegorza Krychowiaka. Rodzice obawiali się o córkę, bo, jak twierdzi Celia, we Francji dość często wybuchają skandale z piłkarzami w roli głównej i to ich niepokoiło. Szybko przekonali się jednak do Krychowiaka i nie mają nic przeciwko temu, że córka układa sobie z nim życie.

Najciekawszy wątek wywiadu dotyczy jednak daty ślubu zakochanych. Celia wspomina wspaniałe zaręczyny na Bora-Bora. Potem jednak wbija szpileczkę partnerowi, wypominając mu, że choć minął rok od dnia, w którym Krychowiak klęknął przed nią, to nadal czeka na ciąg dalszy, czyli ślub. Piłkarzchciał wybrnąć z tego tematu, więc rzucił zdawkowo, że w życiu trzeba nauczyć się cierpliwości. Przygwożdżony jednak do muru przez nieustępliwą narzeczoną oraz dziennikarkę, by wskazał przybliżoną datę ślubu, odpowiedział ze śmiechem. - Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata.

WP

Celia musi więc jeszcze poczekać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP