GwiazdyEdyta Górniak szokująco o Lady Gadze: "Jest służebnicą szatana"

Edyta Górniak szokująco o Lady Gadze: "Jest służebnicą szatana"

Edyta Górniak ma swoje zdanie o Lady Gadze.
Edyta Górniak ma swoje zdanie o Lady Gadze.
Źródło zdjęć: © AKPA, Getty Images
Marta Kutkowska

20.04.2021 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnich miesiącach Edyta Górniak zaczęła się radykalizować w swoich opiniach. Nie wierzy w pandemię i unika noszenia maseczek. Tym razem postanowiła wypowiedzieć się o jednej z najpopularniejszych wokalistek świata, Lady Gadze. Jej zdaniem, artystka używa satanistycznych symboli i "pije krew niemowląt".

Według Edyty Górniak lockdown to idealny czas na refleksję i poszerzanie swojej wiedzy o świecie. Gwiazda stała się ostatnio bardzo uduchowione. Zaczęła zauważać w otoczeniu osoby, które mają kontakt z nieczystymi siłami i "służą Lucyferowi". Swoimi obserwacjami podzieliła się w niedzielę na Instagramie. Ostrzegła swoich followersów przed Lady Gagą, która jej zdaniem jest "służebnicą szatana".

Edyta Górniak uważa Lady Gagę za niebezpieczną satanistkę

Pretekstem do rozważań diwy, stało się zdjęcie Lady Gagi, na którym rogi są jednym z elementów stylizacji wokalistki. Komentarz Edyty Górniak brzmi: "Ach, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol służebnicy... A taka była fajna kiedyś".

Fani postanowili wytknąć jej niekonsekwencję. Zauważyli, że piosenkarka sama kiedyś używała rogów w swoich scenicznych wcieleniach. Edyta Górniak odpowiedziała:

"Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi z niemowląt".

Według Edyty Górniak Lady Gaga promuje satanizm. Ostrzega, żeby nie wpaść w jej pułapkę. Sama mówi o sobie, że "pracuje dla Boga, a nie dla łajzy rogatej i jego korporacji".

"Pandemia to rodzaj hipnozy"

Edyta Górniak nie ustaje także w szerzeniu swoich poglądów na temat pandemii, w jednym z ostatnich live’ów twierdzi, że pandemia "to jest rodzaj hipnozy, która miała za zadanie uśpić naszą czujność". Wokalistka wypowiada się sceptycznie także o noszeniu maseczek. "Dzisiaj wszyscy głośno przyznają, że maski są wyłącznie symboliczne. Jaki to symbol, nie będę tutaj mówić, bo nie chcę wprowadzać negatywnej aury. Dla tych, którzy są świadomi, wiecie, co oznacza zakrycie czyichś ust. Nie ma jednak żadnych dowodów medycznych, które mogłyby udowodnić, że to wpływa na nasze bezpieczeństwo, zdrowie. Fajnie, że mówią o tym fachowcy".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także