GwiazdyPartnerka Macieja Zakościelnego pokazała synów. Wybrała się z dziećmi na spacer

Partnerka Macieja Zakościelnego pokazała synów. Wybrała się z dziećmi na spacer

Para unika pełnego pokazywania synów.
Para unika pełnego pokazywania synów.
Źródło zdjęć: © AKPA
20.04.2021 11:52

Paulina Wyka jest wieloletnią partnerką aktora Macieja Zakościelnego. Zawodowo zajmuje się modelingiem, a prywatnie skupia się na wychowaniu dwóch synów – Borysa i Alexa. Na próżno doszukiwać się zdjęć z widocznymi twarzami chłopców na kontach społecznościowych ich rodziców, ale co jakiś czas pojawiają się ich sylwetki.

Modelka i Maciej Zakościelny są razem od 2014 roku. Doczekali się dwóch synów – jeden urodził się w 2016 roku, a drugi w 2018 roku. Paulina Wyka dość często korzysta z mediów społecznościowych, gdzie regularnie wrzuca różnego rodzaju posty dotyczące swojego codziennego życia. W ostatnim czasie podzieliła się także przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa i czasu obu ciąż.

Wyka uchwyciła rodzinny spacer

Paulina Wyka jest bardzo szczera z internautami i nie ma problemu z wyrażaniem własnych opinii na tematy związane z życiem osobistym i zawodowym. Modelka często opisuje to, w jaki sposób łączy ze sobą karierę i wychowywanie dzieci. Co pewien czas publikuje także stare zdjęcia, najczęściej z czasów ciąży, aby pokazać, jak zmieniła się na przestrzeni miesięcy.

Jednym z głównych tematów poruszanych na kontach w mediach społecznościowych u Wyki jest weganizm. Modelka nie tylko go propaguje, ale czyni to po to, aby uświadomić innym osobom, ile szkód wyrządza chów przemysłowy. Partnerka aktora często też mierzy się ze stereotypem młodej mamy, która pod naciskiem innych musi wrócić do formy sprzed porodu za wszelką cenę. Wyka jest dowodem na to, że proces powrotu do dawnej sylwetki jest żmudny i długi.

W minioną niedzielę modelka razem ze swoją rodziną postanowiła skorzystać z pięknej pogody. Wszyscy udali się na spacer przy nadwiślańskiej plaży, a następnie niedaleko mostu Poniatowskiego chłopcy bawili się na placu zabaw. Przygodę synów uwieczniła Wyka, która wstawiła na instagramowej relacji ujęcie z krótkiej zabawy chłopców.

Chociaż nie widać twarzy Borysa i Alexa, można dostrzec, że dzieci aktorka i modelki bardzo szybko wyrosły. Starszy ma ciemne włosy jak tata, a młodszy odziedziczył jasne pasma po mamie. Na pewno chłopcy są żywiołowi, a ich spontaniczna reakcja na zabawę na świeżym powietrzu chwyta za serce.

Obraz
© Instagram.com @paulinawyka

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta