GwiazdyEdyta Górniak wydała oświadczenie. Potwierdza rozstanie

Edyta Górniak wydała oświadczenie. Potwierdza rozstanie

Edyta Górniak wydała oświadczenie. Potwierdza rozstanie
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz

30.11.2018 13:57, aktual.: 30.11.2018 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak wreszcie odniosła się do informacji, że jej związek z Mateuszem Zalewskim przeszedł do historii. Na oficjalnym fanpage'u gwiazda opublikowała wyczerpujące oświadczenie.

Wydawało się, że Mateusz Zalewski jest partnerem, na którego czekała Edyta Górniak. Czuły i opiekuńczy dawał jej poczucie bezpieczeństwa. Fakt, że jest młodszy od diwy, wcale go nie przekreślał – wręcz przeciwnie. Górniak zaczęła nawet sugerować, że chce mieć z nim dziecko. Niedawno jednak miało dojść do rozstania. Zalewski bawił się z mediami w kotka i myszkę, nie zaprzeczając ani nie potwierdzając, że związek się skończył. Artystka wybrała za to milczenie – aż do teraz.

"Obserwując komentarze i głośne analizy Mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej. Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć. Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych. Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa" – oświadczyła gwiazda na Facebooku.

Związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego przetrwał parę miesięcy – diwa potwierdziła go w lipcu 2018 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także