Blisko ludziCezary Pazura mówi o tym, jak uczą się jego dzieci. Komu pomaga przy lekcjach?

Cezary Pazura mówi o tym, jak uczą się jego dzieci. Komu pomaga przy lekcjach?

Cezary Pazura nie kryje, że jest dumny z dzieci
Cezary Pazura nie kryje, że jest dumny z dzieci

17.03.2022 17:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cezary Pazura w rozmowie z "Faktem" opowiedział o tym, jak wygląda edukacja jego dzieci. Przyznał, że wraz z żoną dzielą się obowiązkami w tym zakresie.

Cezary i Edyta Pazura mają trójkę dzieci, w tym dwoje w wieku szkolnym. Dla rodziców bardzo ważne jest to, aby pociechy w tym czasie nauczyły się jak najwięcej. Jak w szkole sobie radzą dzieci aktora?

Cezary Pazura o podziale szkolnych obowiązków

Antoni Pazura w tym roku skończy dziesięć lat, jego starsza siostra Amelia - 13. Dwoje dzieci w szkolnym wieku w domu? Kiedy tylko potrzebna jest pomoc, oboje rodziców siada, by pomóc najmłodszym. Pazurowie mają swój własny system, który w ich przypadku ma się świetnie sprawdzać.

- My się podzieliliśmy płciami. Żona "obsługuje" córkę, która jest w siódmej klasie, a ja "obsługuję" syna, który jest w czwartej. I ja mam mniej problemów, bo z kobietami jest więcej problemów zawsze, bo to jest jednak wiek dojrzewania, to są też inne aspekty, które mają wpływ na naukę. A ja mam luz - żartobliwie przyznaje aktor dla "Faktu".

Aktor nie kryje, że jest dumny z dzieci

W tej samej rozmowie Pazura podkreślił, że z wielkim zapałem śledzi postępy dzieci, które w szkole radzą sobie znakomicie.

- Mój syn jest w 4A i jest to klasa najlepsza w szkole, mają średnią 5,70 (...). Dlatego jestem spokojny o Antka, że chcąc być co najmniej na równi z innymi, już będzie bardzo wysoko - dodaje Pazura, zaznaczając, iż syn ma wielkie ambicje, co bardzo sobie w nim ceni. Według Cezarego bycie w tak świetnej klasie powoduje, że Antoni bardzo pilnuje swoich stopni.

Aktor przyznał, że jeszcze przed pandemią uczęszczał do szkoły na wywiadówki. Odpowiadając na pytanie dziennikarza, podkreślił, że rodzice są już przyzwyczajeni do obecności "tego" Pazury.

- Wszyscy są już przyzwyczajeni. Mamy te same problemy, dzieci jeżdżą na te same wycieczki. Mamy spotkania, kolonie, wyjścia do teatru - stwierdził.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)