GwiazdyEdyta Pazura zgubiła obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Przyznała się, co później zrobiła

Edyta Pazura zgubiła obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Przyznała się, co później zrobiła

Edyta Pazura jest z mężem od 12 lat
Edyta Pazura jest z mężem od 12 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. KSA

24.11.2021 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Pazura ewidentnie należy do osób, którym zdarza się gubić cenne rzeczy. Właśnie wyznała, że zgubiła swój pierścionek zaręczynowy, a w przeszłości również obrączkę.

Edyta i Cezary Pazurowie wzięli ślub w 2009 roku. Ich miłość można śmiało nazwać wyjątkową. Para poznała się w pociągu i od razu pojawiła się między nimi nić porozumienia.

"To jest tajemnica życia, że spotykasz na swojej drodze osobę, która jest w stanie czterdziestoparoletniego faceta wypełnić światłem, takim dobrem, ochotą do życia, siłą. Miałem już doświadczenie, że wszystko przeżyłem, że wszystko jest nudne, nieciekawe" - powiedział aktor w rozmowie z Żurnalistą.

W zbudowaniu szczęśliwego domu nie przeszkodziła im ani duża różnica wieku, ani fakt, ze Cezary Pazura to popularny aktor. Dzisiaj wychowują razem trójkę dzieci i chętnie pokazują swoje życie od kulis.

Sprytne rozwiązanie

Edyta Pazura prowadzi sprawy zawodowe męża oraz rozwija własną markę z biżuterią. Niestety sama nie ma do niej szczęścia, ponieważ, jak się okazało, zdarzyło się jej zgubić dwie wyjątkowe cenne rzeczy. Pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę.

Pazura przyznała się, że szuka na szybko tańszego zamiennika, licząc, że z czasem znajdzie ten, którym oświadczył się jej ukochany. Podobnie zrobiła w przeszłości, po zawieruszeniu obrączki. "Raz już pozbyłam się niechcący obrączki na parę miesięcy i w zamian kupiłam podróbę. Mąż się nie zorientował, o najważniejsze" - napisała na Instagramie.

Przyznając się do tego publicznie, Edyta Pazura powinna liczyć się z tym, że będzie już po tajemnicy. Aktor szybko zareagował. "Dobry ten Instagram. Wreszcie czegoś się dowiedziałem. Jak zwykle mąż dowiaduje się ostatni" - napisał z przekąsem.

Trzeba przyznać, że pomysł Edyty Pazury jest bardzo sprytny i oby jej mąż docenił kreatywne podejście do wyjścia z tarapatów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także