Blisko ludziEmerytowana sekretarka nie żyje. Za zabójstwem ma stać 26-letni kochanek

Emerytowana sekretarka nie żyje. Za zabójstwem ma stać 26‑letni kochanek

Zamordowana Tina Eyre
Zamordowana Tina Eyre
Źródło zdjęć: © Facebook
03.03.2021 16:03

Tragiczne konsekwencje internetowego romansu. Odrzucony kochanek zakatował emerytkę łopatą i planował pochować ją w ogródku.

Tina Eyre miała 62 lata, pochodziła z Wielkiej Brytanii i przez większość życia zawodowego była sekretarką w firmie prawniczej Clifford Chance. Po przejściu na emeryturę postanowiła przeprowadzić się do spokojnej, bułgarskiej miejscowości Novo Selo. Spędzała tam czas, grając w karty z miejscowymi, piekąc chińskie ciasteczka i hodując trzy prosiaczki. Towarzyska emerytka szybko złapała wspólny język z sąsiadami.

Postanowiła poszukać także miłości i jako “Roxy” zarejestrowała się na portalu randkowym.

Miłe złego początki

Emerytka wdała się w seksualną znajomość z młodszym o 35 lat, Denislavem Runevskim. Miejscowi potwierdzają, że mężczyzna był wielokrotnie widywany w okolicy jej domu.

Z czasem kobieta zaczęła się skarżyć znajomym, że jest przez kochanka stalkowana. Chłopak wysyłał jej po kilkadziesiąt wiadomości dziennie, dzwonił, a nawet nachodził ją w domu. Groził jej śmiercią. W końcu Tina Eyre postanowiła definitywnie zakończyć romans. Nie spodziewała się, że porzucony mężczyzna wprowadzi swoje pogróżki w życie.

Ostatnie pożegnanie

Para umówiła się w pobliskim pubie. Mężczyzna podczas spotkania był agresywny. Kilka dni po randce, Tina Eyre, powinna była zjawić się na miejscowej poczcie, by opłacić rachunek za prąd. Gdy minął termin płatności, urzędnicy zaniepokoili się i poprosili jej znajomych, by sprawdzili, czy wszystko z nią w porządku.

Gdy udało im się wejść do mieszkania, natknęli się na byłego kochanka, który prawdopodobnie był w trakcie kopania grobu w ogródku. Mężczyzna uciekł, a w wannie zostały znalezione zwłoki kobiety. Tina Eyre została zakatowana łopatą. Cała wanna była wypełniona krwią.

Lokalna policja potwierdza, że Denislav Runevski jest głównym podejrzanym o zabójstwo emerytki. Śledczy wykluczają morderstwo na tle rabunkowym.

Źródło artykułu:WP Kobieta