GwiazdyEwa Chodakowska wyznaje, że chciała przytyć. Wrzuca fotki po treningach, internautki zachwycone

Ewa Chodakowska wyznaje, że chciała przytyć. Wrzuca fotki po treningach, internautki zachwycone

Warszawa, 13.01.2020, Premiera Purella Superfoods by Ewa Chodakowska & Anna Starmach,
Warszawa, 13.01.2020, Premiera Purella Superfoods by Ewa Chodakowska & Anna Starmach,
Źródło zdjęć: © Radoslaw NAWROCKI / Forum | RM, Radoslaw NAWROCKI / Forum

07.06.2021 17:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Rok temu miałam plan, żeby przytyć - oczywiście zdrowo" - wyznała Ewa Chodakowska i wrzuciła zdjęcie w samej bieliźnie. Czy jej sylwetka mocno się zmieniła? Fanki są pod wrażeniem.

Ewa Chodakowska od lat pozostaje jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Jej imperium składające się nie tylko z firmy wydającej płyty z nagraniami treningów, ale również z wydawnictwa, firmy cateringowej oraz kosmetycznej, wciąż się rozrasta.

Od lat Chodakowska jest dla tysięcy Polek wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o dbałość o sylwetkę i zdrowy styl życia. Figura trenerki dla wielu jest niedoścignionym ideałem. Chodakowska ma szczupłe, umięśnione ciało, co może uchodzić za niedościgniony wzór. Ostatnio jednak celebrytka przyznała, że miała zamiar... przytyć. Jaki plan pojawił się w jej głowie rok temu.

Metamorfoza?

O zamiarach sprzed roku napisała pod zdjęciem, które wykonała tuż po porannym treningu.

"Dawno nie robiłam sobie fotki potreningowej... Miałam rok temu taki plan, żeby przybrać parę kilogramów, oczywiście zdrowo, co jest wbrew pozorom wielką sztuką" - napisała Chodakowska, dołączając zdjęcie w samej bieliźnie. "Osobiście w życiu nie czułam się lepiej" - wyznała.

Jak widać na zdjęciu, Ewa Chodakowska nadal ma wspaniałą sylwetkę. Nie widać nadprogramowych kilogramów, a jedynie lekkie zaokrąglenia. Internautki są zachwycone obecnym wyglądem trenerki. Pod postem piszą: "Wyglądasz wspaniale", "Podziwiam, a ciało to dzieło sztuki", "Bosko, idealnie, perfekcyjnie", "Jesteś dla mnie wzorem" - komentują.

A Wam jak się podoba delikatna metamorfoza Chodakowskiej? Naszym zdaniem - super! Widać, że w obecną figurę włożyła dużo wysiłku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (104)
Zobacz także