Trwa ładowanie...

Ewa Farna wspomina nieprzyjemną sytuację ze szpitala. "Wkurzyłam się"

Ewa Farna coraz śmielej wyraża swoje poglądy zarówno w tekstach piosenek, jak i prywatnie. Macierzyństwo dodało jej pewności siebie, a także asertywności. Ostatnio opowiedziała o sytuacji, która spotkała ją dzień po porodzie. Gwiazda postanowiła stanowczo zareagować na zaczepkę pielęgniarki.

Share
Ewa Farna wkurzyła się na pielęgniarkę w szpitaluEwa Farna wkurzyła się na pielęgniarkę w szpitaluŹródło: fot. AKPA, fot: AKPA
d2l65k7

Polacy kochają Ewę Farną nie tylko za jej hitowe piosenki, ale także za filozofię życiową. Ostatnio młoda gwiazda postanowiła się publicznie rozprawić z hejterami i nagrała singiel "Ciało", który jest hołdem dla ciałopozytywnej rewolucji. Ewa Farna z pewnością nie jest już nieśmiałą dziewczyną, która pozwala się obrażać za to, jak wygląda. Okazuje się, że gwiazda jest asertywna także w innych sytuacjach życiowych.

Wspólne sefie po porodzie

Właśnie asertywność była tematem ostatniego odcinka "Miasta Kobiet". Ewa Farna zwierzyła się Marzenie Rogalskiej, Oldze Legosz i Aleksandrze Kwaśniewskiej z absurdalnej prośby, jaką otrzymała w szpitalu tuż po urodzeniu córki.

- Byłam dzień po urodzeniu swojego synka i pani, która sprzątała w tym pokoju, bo jesteśmy w szpitalu, poprosiła mnie o zdjęcie. Kiedy jestem obolała, opuchnięta, w połogu. Wtedy się wkurzyłam. Powiedziałam: "Bez przesady. Przepraszam panią, ale naprawdę nie jest fajnie prosić kogoś o zdjęcie,w tak intymnej sytuacji" - zrelacjonowała gwiazda.

d2l65k7

Ewa Farna przyznała, że nauczyła się mówić "nie", gdy nabrała większej pewności siebie.

Trudna relacja z ciałem

Urodzenie dziecka to często dla kobiet moment przełomowy. Czas, kiedy przestają postrzegać ciało przez pryzmat wyglądu, a zaczynają szanować za siłę i wytrzymałość. Tak stało się właśnie w przypadku piosenkarki, której relacja z ciałem nie zawsze była zdrowa.

"Miałam okresy, gdy nie wyglądałam zdrowo i jestem tego świadoma. Jest to dla mnie moja walka z emocjonalnym jedzeniem itd. Przechodzę ją cały czas. Dobrze, gdy ktoś ma podobnie jak ja i może się utożsamić" - mówiła w wywiadzie dla serwisu Viva.pl.

d2l65k7

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ewa Farna zaskoczona przez fankę dzień po porodzie

d2l65k7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l65k7
d2l65k7