GwiazdyEwa Krawczyk wyciągnęła rękę na zgodę. Krzysztof Krawczyk junior aż cały dygocze

Ewa Krawczyk wyciągnęła rękę na zgodę. Krzysztof Krawczyk junior aż cały dygocze

Ewa Krawczyk o pojednaniu z Krzysztofem Krawczykiem juniorem (AKPA)
Ewa Krawczyk o pojednaniu z Krzysztofem Krawczykiem juniorem (AKPA)
15.01.2022 15:22

Ewa Krawczyk pragnie pojednania z synem zmarłego męża. Krzysztof Krawczyk junior nie cieszy się jednak z propozycji macochy. Na samą myśl o kobiecie, jest cały w nerwach.

W kwietniu zeszłego roku zmarł legendarny muzyk Krzysztof Krawczyk. Wraz ze śmiercią piosenkarza rozpętała się wojna pomiędzy jego żoną, a jedynym synem. Z każdym miesiącem konflikt przybierał na sile, a media rozpisywały się o kolejnych, szokujących faktach z życia Krawczyków.

Renta po Krzysztofie Krawczyku

Zastanawiające był również, dlaczego Krzysztof Krawczyk nie przepisał swojemu niepełnosprawnemu synowi żadnego majątku. Junior postanowił zawalczyć o swoje prawa. Wsparcia udzielili mi prawnicy, dzięki którym dziś mężczyzna otrzymuje połowę renty po zmarłym tacie.

- Młody Krawczyk odetchnął z ulgą. Wcześniej miał około 1000 złotych renty, którą prawie w całości wydawał na leki przeciw padaczce i był tak biedny, że obiady opłacał mu Krzysztof Cwynar. Dzięki rencie rodzinnej z ZUS starczy mu teraz i na jedzenie i na alimenty dla syna, a to 650 złotych, które wcześniej płacił po połowie z tatą - wyznał bliski znajomy rodziny.

Koniec sporu pomiędzy Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem juniorem?

Wraz z decyzją sądu, Ewa Krawczyk postanowiła zażegnać łączący ją z Krawczykiem juniorem konflikt. - Dowiedziałam się, że pieniądze z renty należą się Krzysztofowi juniorowi. I skoro tak, i jest to zgodne z prawem, to ja tego nie neguję. Nawet się cieszę, że, ma coś, co zgodnie z prawem mu się należy. Tu naprawdę nie chodzi już o moją kieszeń. (...) Nie chcę już kłócić się z juniorem. Mam dość awantur i jak mu się coś należy, to się cieszę, że ma to, na co zasłużył. Ja bym chętnie rękę do niego wyciągnęła, bo na pewno mój mąż chce naszego pojednania – wyznała w rozmowie z "Faktem".

Na wypowiedź macochy zareagował sam Krzyszof Krawczyk Junior: nie chcemy z nią żadnych kontaktów - stanowczo podsumował. Tego samego zdania jest jego partnerka, która wyjawiła, że na samą myśl o Ewie Krawczyk mężczyzna dostaje ataków padaczki. - Nerwy u niego stymulują padaczkę - podkreśliła dla "Faktu".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.