Trwa ładowanie...

Ewa Minge pozuje w bikini. "Wszystkim na wakacjach życzę rozumu"

Ewa Minge często wypowiada się na tematy związanie nie tylko z modą, ale również z polityką, ekologią czy po prostu komentuje rzeczywistość. Jej najnowszy post tylko to potwierdza.

Share
Ewa Minge komentuje rzeczywistość
Ewa Minge komentuje rzeczywistośćŹródło: ONS
dx10uf6

Ewa Minge udostępniła w mediach społecznościowych serię fotografii, na których pozuje w zaprojektowanym przez siebie bikini. Stylizację uzupełniła o czerwone klapki z puszkiem. Internauci komplementują jej figurę. Jednak to nie bikini ani sylwetka są najważniejsze, a słowa, które dołączyła.

Ewa Minge apeluje o rozwagę

Projektantka mody w poście odniosła się do pandemii i ograniczonej wolności. "W tym roku pandemia i ograniczenia wolności, które złowrogo wracają w podświadomości, bo nie potrafimy odpowiedzialnie z tej wolności korzystać, pokazują, jak cennym skarbem jest własny kawałek nieba. Jak dużo łatwiej jest znieść brak urlopu pod własnymi świerkami. Doceniamy rzeczy oczywiste na co dzień, wtedy kiedy stają się one komfortem, przedłużeniem wolności, która smakuje nawet boso, byle na miękkiej trawie" – rozpoczyna.

dx10uf6

Dalej zwróciła się do osób, które zdecydowały się na urlop w dobie pandemii. "Wszystkim na wakacjach w kurortach życzę pięknego lata i rozumu, aby nie przywieźć koronawirusa ze sobą w walizce. Przez chwilę zapomnieliśmy i zrzuciliśmy te 'wymogi reżimu, podejrzane wytyczne i zastraszanie ludzi, bo przecież nic się nie dzieje'. Niestety możemy za chwilę, uparcie łamiąc ramy, zasiać obficie. Tak wiem, nie jest to jakiś dramat wielki, ale seniorzy są już dzisiaj przerażeni, że znowu będą musieli swoją jesień spędzić w domu... A może tym domem jest malutki pokoik na piętrze, bez wyjścia pod własne niebo"– kontynuuje.

"Skoro nie zostajesz w te wakacje w domu, zastosuj wymogi sanitarne. (...) Ludzkość nadal przegrywa z COVID-19, a my musimy nauczyć się żyć z tą świadomością" – podsumowuje.

Wysypaliśmy górę śmieci w centrum Warszawy. Zobacz reakcje przechodzących osób

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dx10uf6

Podziel się opinią

Share
dx10uf6
dx10uf6