Fajne życzenia świąteczne. Życzenia bożonarodzeniowe 2018

Fajne życzenia świąteczne. Życzenia bożonarodzeniowe 2018
Źródło zdjęć: © iStock.com
Agnieszka Krasa

19.12.2018 13:43, aktual.: 20.12.2018 10:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życzenia świąteczne nie muszą być skomplikowane. Prześlijmy bliskim życzenia bożonarodzeniowe SMS-em albo mejlem. Niech życzenia na Boże Narodzenie sprawią im radość.

Życzenia bożonarodzeniowe śmieszne

Najlepsze życzenia świąteczne to te, które wywołają uśmiech na naszych twarzach. Corocznie prym wiodą śmieszne życzenia bożonarodzeniowe w postaci krótkich wierszyków, wysyłane zazwyczaj za pomocą wiadomości SMS bądź mejla.

Poniżej zabawne, fajne życzenia świąteczne, idealne zarówno na tradycyjne kartki świąteczne, jak i do nadania przez urządzenia inteligentne:

 • "Tysiąc choinek w lesie, prezentów, ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu, mniej życia w biegu oraz tyle radości, ile karp ma ości".
 • "Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej, pysznej kolacji i sylwestrowej libacji. Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń oraz spełnienia marzeń".
 • ”Białe wąsy, biała broda, tylko śniegu nie ma – szkoda. Iskry sypią się spod sań. Po asfalcie pędzi drań. Spieszył się, bo pusto w worku, ale teraz stoi w korku".
 • "Zima o nas nie pamięta, a tu zaraz będą święta. Renifery zadziwione, że do sań nie zaprzężone. Święty myśli – ja nie wierzę, paczki wiezie na rowerze".
 • "Pada śnieg, suną sanki, jest renifer i bałwanki. Śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe, a prezenty odlotowe".

Życzenia noworoczne, życzenia na Boże Narodzenie

Życzenia noworoczne możemy połączyć z życzeniami bożonarodzeniowymi. Życzenia na Nowy Rok sprawią wszystkim tyle samo radości, co życzenia świąteczne na Boże Narodzenie.

Oto propozycje fajnych życzeń – Boże Narodzenie już za pasem! Życzenia na Święta Bożego Narodzenia:

 • ”Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku śniegu życzenia złożę, w gwiazdce, co spada tutaj z obłoków, będę Ci życzyć Do Siego Roku”.
 • ”Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi, przesłać życzenia się godzi. Przyjmij zatem z rąk moich garść życzeń najlepszych, zdrowia, spokoju, radości, a w Nowym Roku olbrzymiego rogu obfitości”.
 • ”Staropolskim obyczajem, kiedy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia”.
 • ”Fajerwerki, bal, muzyka, już szampana każdy łyka. Stary rok się w Nowy zmienia, przy okazji ślę życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, górę szmalu i miłości. Mnóstwa uniesień po zmroku życzę Tobie w Nowym Roku”.
 • ”Mikołaja w kominie, prezentów ile się nawinie. Cukierków skrzynki, dwumetrowej choinki. Przed domem bałwana i sylwestra do rana”.
 • ”Lawiny szczęścia, potopu miłości, lampek migania, kolęd śpiewania. Prezentów co nie miara, wielu kolędników oraz Sylwestra do rana z niekończącą się lampką szampana! Wesołych Świąt dla całej Twojej Rodziny!”

Nasze życzenia świąteczne sprawią, że osobie, której je wyślemy, zrobi się cieplej na sercu. Są również zdecydowanie bardziej spersonalizowane niż uniwersalne giphy świąteczne, na które natrafimy wszędzie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także